Хочуть скликати позачергову сесію міськради: на кону 24 млн грн

02.09.2020 12:50

Сьогодні, 2 вересня, у Ковельській міській раді зареєстрували колективне депутатське звернення до мера міста Олега Кіндера з проханням скликати позачергову сесію ради та розглянути питання, яке стосується «замороженого» об’єкта на вулиці Івасюка, де заплановане будівництво нової поліклініки.

Нагадаємо, на останньому пленарному сесійному засіданні міської ради, яке відбулося 27 серпня, відповідний проєкт рішення не набрав необхідної кількості голосів у зв’язку з чим, за словами чиновників, виникла загроза зриву проведення реконструкції приймального відділення Ковельського МТМО.

Згідно розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка від 10 серпня 2020 року № 459, на проведення цієї реконструкції з державного бюджету виділено 8 млн грн субвенції, які необхідно освоїти до кінця 2020 року.

Під колективним зверненням до міського голови підписалися 12 депутатів з різних політичних фракцій. У документі зазначається, що на даний час Ковельським МТМО розроблена проєктно-кошторисна документація на реконструкцію приймального відділення центральної районної лікарні. Очікувана вартість робіт становить 24 млн грн. За виготовлення технічної документації з власних коштів медичного об’єднання вже оплачено 250 тис грн.

Для проведення вищезгаданої реконструкції необхідно щонайменше ще 10,0 млн грн, завдяки яким Ковельське МТМО отримає новий двоповерховий лікувальний корпус та реконструкцію існуючих приміщень площею 1188,7 м², а ці кошти можливо віднайти через інвестиційний конкурс

– йдеться у зверненні до мера

Депутати просять Олега Кіндера скликати позачергову сесію, оскільки це питання потребує термінового вирішення.

Втім, далеко не всі обранці громади підтримують таку ініціативу. На думку депутата Сергія Кошарука, який не підписував звернення до Олега Кіндера і на останній сесії не голосував за сумнівне рішення, влада під кінець каденції проєкт житлового будинку із поліклінікою (куди мали залучати приватні кошти) змішує із проєктом приймального відділення (куди залучаються бюджетні кошти). На серпневій сесії депутати цілком логічно запропонували розділити ці два різних проєкти та не створювати непрозорих рішень (коли бюджетні кошти залежать від приватних та навпаки).

Взагалі, ще й раніше я пропонував залишити об’єкт будівництва поліклініки як громадський, для медичних та соціальних потреб ковельчан. Якщо, згідно медичної реформи, поліклініку на три поверхи не потрібно, то у центрі міста можна було б розмістити заклади соціального призначення, щоби ковельчани почувалися у своєму місті якомога комфортніше

– вважає Сергій Кошарук
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Долбодятли! Залиште це місце під поліклініку і знайдіть кошти за які її побудувати. Ковель стає найбільшим районом на Волині. Куди всі люди будуть з’їзджатися, в 2-поверхове приміщення нинішньої поліклініки де в коридорі 2 людини розминутися не може? Придурки ви , а не керівники. Гнати всіх поганою мітлою з влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.