У ковельській мерії з роботи звільнили високопосадовця

13.08.2020 18:00

Ковельський міський голова Олег Кіндер підписав розпорядження про звільнення свого підлеглого.

За якихось два з половиною місяці до місцевих виборів під роздачу потрапив начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Андрій Стернічук.

Цю кадрову відставку редакції Ковель media підтвердили чиновники.

За що саме звільнили Андрія Стернічука – у мерії не кажуть. Відомо, що відносно нього у липні 2020 року було проведено службове розслідування, після якого Олег Кіндер підписав розпорядження від 23 липня за № 173/1-ро про накладення дисциплінарного стягнення на Андрія Стернічука. Останньому оголосили догану за неналежне виконання своїх службових обов’язків. Мер зобов’язав Стернічука в термін до 7 серпня усунути порушення в частині недотримання проєктних рішень по об’єкту «Нове будівництво водопровідної мережі від НС-ІІ по вул. В. Кияна до мікрорайону «Ковель-2» в м. Ковель Волинської області».

Депутат Ковельської міської ради від «УКРОПу» Володимир Косцьов’ят подав Олегу Кіндеру депутатське звернення, у якому просив надати копію акту цього службового розслідування, але отримав відмову. У відповіді першого заступника міського голови Михайла Гетьмана йдеться про те, в що акті є «службова інформація», яка «відноситься до інформації з обмеженим доступом».

Що саме міська влада «засекретила» з діяльності начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства – незрозуміло, бо чоловік на цій керівній посаді займався зовсім не державними таємницями, а тендерними закупівлями від імені органу влади, комунальною сферою, був розпорядником бюджетних коштів. Очевидно, є факти, які серйозно компрометують владу, тому можновладці перед місцевими виборами вирішили їх від гріха подалі приховати.

Після звільнення Андрія Стернічука обов’язки начальника УКБ та ЖКГ тимчасово виконує заступник і водночас керівник відділу комунального господарства Сергій Дудка.     

Поділитися:

Коментарі

  1. Кіндерлог замітає сліди своїх злодіянь. А хто знає- коли буде суд надПамідорихою? Думаю що поруч з нею на лаві підсудних мають сидіти Кіндер і Товстига.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *