У ковельській мерії з роботи звільнили високопосадовця

Ковельський міський голова Олег Кіндер підписав розпорядження про звільнення свого підлеглого.

За якихось два з половиною місяці до місцевих виборів під роздачу потрапив начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Андрій Стернічук.

Цю кадрову відставку редакції Ковель media підтвердили чиновники.

За що саме звільнили Андрія Стернічука – у мерії не кажуть. Відомо, що відносно нього у липні 2020 року було проведено службове розслідування, після якого Олег Кіндер підписав розпорядження від 23 липня за № 173/1-ро про накладення дисциплінарного стягнення на Андрія Стернічука. Останньому оголосили догану за неналежне виконання своїх службових обов’язків. Мер зобов’язав Стернічука в термін до 7 серпня усунути порушення в частині недотримання проєктних рішень по об’єкту «Нове будівництво водопровідної мережі від НС-ІІ по вул. В. Кияна до мікрорайону «Ковель-2» в м. Ковель Волинської області».

Депутат Ковельської міської ради від «УКРОПу» Володимир Косцьов’ят подав Олегу Кіндеру депутатське звернення, у якому просив надати копію акту цього службового розслідування, але отримав відмову. У відповіді першого заступника міського голови Михайла Гетьмана йдеться про те, в що акті є «службова інформація», яка «відноситься до інформації з обмеженим доступом».

Що саме міська влада «засекретила» з діяльності начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства – незрозуміло, бо чоловік на цій керівній посаді займався зовсім не державними таємницями, а тендерними закупівлями від імені органу влади, комунальною сферою, був розпорядником бюджетних коштів. Очевидно, є факти, які серйозно компрометують владу, тому можновладці перед місцевими виборами вирішили їх від гріха подалі приховати.

Після звільнення Андрія Стернічука обов’язки начальника УКБ та ЖКГ тимчасово виконує заступник і водночас керівник відділу комунального господарства Сергій Дудка.     


Вам може бути цікаво

Міськрада програла суд, бо не провела громадських слухань

Команді мера Ковеля «подякували» за підтоплення

Начальника кар’єру звільняють, бо його місце комусь приглянулося

У Ковельській мерії провели чергове службове розслідування

Поділитися:

Коментарі

  1. Кіндерлог замітає сліди своїх злодіянь. А хто знає- коли буде суд надПамідорихою? Думаю що поруч з нею на лаві підсудних мають сидіти Кіндер і Товстига.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.