У Ковельській мерії провели чергове службове розслідування

Ковельський міський голова Олег Кіндер своїм розпорядженням призначив службове розслідування стосовно невиконання (неналежного) виконання службових обов’язків, перевищення своїх повноважень начальником управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрієм Стернічуком.

Розпорядження мером було підписано ще 2 липня, однак про нього стало відомо лише днями, коли влада опублікувала цей документ для громадськості.

Відомо, що Андрія Стернічука відсторонили від посади начальника на період проведення службового розслідування, а обов’язки виконував з правом першого підпису його заступник і водночас керівник відділу комунального господарства Сергій Дудка.

Головою комісії був перший заступник міського голови Михайло Гетьман, секретарем – начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Валерій Мацюк. Також до її складу увійшли головний спеціаліст юридичного відділу Андрій Ваврищук та начальник фінансового управління Валентина Романчук.

Михайло Гетьман мав провести службове розслідування до 17 липня 2020 року та надати міському голові для прийняття рішення відповідний акт.

Результати службового розслідування та прийняте мером міста рішення наразі невідомі.


Вам може бути цікаво

У ковельській мерії з роботи звільнили високопосадовця

Мерія Ковеля проводить службове розслідування

Багатомільйонний тендер у Ковелі закінчився повним «провалом»

Влада назвала тумби, які можна буде обклеювати агітацією

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.