У Ковельській міській раді хочуть встановити турнікетну пропускну систему

17.02.2023 16:29
Фото ілюстративне

У Ковелі міські керівники виходять з пропозицією встановити турнікет на першому поверсі Адміністративного будинку, що на вулиці Незалежності, 73.

Про це повідомив депутат Ковельської міської ради Андрій Миронюк у Телеграм.

За його словами, чиновники обґрунтовують тим, що у випадку надзвичайної ситуації вони мають знати скільки людей знаходиться в будівлі.

Оскільки місяць тому їх хтось там «мінував», то поліція своїм приписом надає такі рекомендації. Мовляв, це надасть можливість контролювати та вести облік відвідуваності працівників. Не знаю як для вас, але особисто для мене це якась маячня.

Ця влада вже встановила штагбаум до паркингу при міській раді. Вже встановили чіпи на вході на другий та третій поверх. А тепер ще хочуть встановити турнікети. Додаємо до цього факт масового блокування «неправильних» ковельчан у соцмережах і ми отримаємо найбільш перелякану владу, яку це місто будь-коли мало. З такими темпами ще будуть виходити з пропозицією встановлення магнітної рами, як в аеропортах. А ще краще, щоб напевне, можна створити свою ПВК при міській раді.

Боже, який же це сором! Хто б міг би взагалі подумати, що таке буде відбуватися при дуже «відкритому та публічному» міському голові, в минулому журналісту – так би мовити, кандидат від народу і для народу!

– вважає Андрій Миронюк
Поділитися:

Коментарі

 1. Після крайніх повідомлень з Мерії (створення муніціпальної варти з заїзжим козачком, встановлення турнікету) нашому МЕРУ вже пора складати свої повноваження. Наші надії на МЕРА який буде відстоювати інтереси ковельчан лопнули. ПОЗОР ТАКІЙ ВЛАДІ.

  1. Якого б мера ми не вибрали, палиця бєні призначить над ним якогось яшу

  2. Жесть,це якби папєрєднікі таке зробили,Ігорок один з перших би гвалт підняв,ну нічого,не спасуть вас ні турнікети,ні муніципали, чекайте…

 2. там взагалі потрібно всі двері повиламувати. прохід повинен бути сквозний. від кого ховаються і закриваються? від тих, хто їх обирав?

 3. Чекаю, не дочекаюсь, коли вже закінчиться каденція нинішньої влади. Творять таке, що на голову не налазить! Люди, будьте обачні, вибираючи наступних. Не дайте себе ошукати!

 4. Краще за все встановити на вході білого дому спіральний томограф. Ну, там якихось 4-5 мільйонів гривень – не така вже й велика сума. Зате він все нутро бачить. Через нього “неправильний” ковельчанин не пройде!

 5. Мені здається що наш мер на трипер не захворіє ніколи,а знаєте чому??? бо він Гандон котрий відвернувся від своїх виборців.Журналіст Ігорка з тебе був кращий чим мер.Фу.у.у.у.у

 6. “Ця влада вже встановила штагбаум до паркингу при міській раді”.
  Залишилось поставити паркомати.

 7. поки при владі тягни гроші бо потім не буде нічого. А виборів не буде бо війна в країні і поки війна вибори відміняються то їм добре правити

 8. Це знову відмивання коштів з бюджету. Собі все, ще по периметру паркан з колючим дротом. Зробіть щось для людей.

 9. Колись вже через це проходили: спершу турнікет , потім заборона жінкам в брюках- тільки у спідницях, потім по запрошенням і пропусках – що об не заважали працювати на благо. А потім дивуються: що не так?! Чому Майдан?!
  Бридко..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *