У Ковельському районі дорожники ремонтують «варшавку»

21.05.2022 о 17:16 · 2 хв читання

На автодорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) працює дорожня техніка – ліквідовуються вибоїни пневмоструменевим методом на відрізку Машів – КПП «Ягодин». Це ділянка дороги першої категорії, тобто має два проїзди з двома смугами руху в одному напрямку.

Роботи виконує підрядне підприємство ТОВ «Експодор», – повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

Вчасна ліквідація аварійної ямковості дозволяє попередити подальше руйнування дорожнього покриття. А основне – забезпечити безпечний рух транспорту та зменшити аварійність на автошляхах.

Міжнародна автодорога М-07, відома серед водіїв як «варшавка», об’єднує п’ять областей країни і саме через Волинь веде до українсько-польського пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ».

Забезпечення безпечного і безперервного проїзду цим автошляхом є одним із пріоритетних завдань, що нині стоїть перед Службою автомобільних доріг у Волинській області.

Мали досить амбітні плани щодо відновлення в 2022 році цієї транспортної артерії, важливої не лише для області, а й для всієї країни, на ділянці від Ковеля до КПП «Ягодин». За кілька днів до початку повномасштабної війни на одному з цьогорічних об’єктів стартували ремонтні роботи. Та поки все довелось поставити на паузу.

Та нічого. Після нашої Перемоги буде тут не лише «ямковий» ремонт

– йдеться у повідомленні

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв бути уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватись Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Фото Служби автомобільних доріг у Волинській області

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Якби не піздили всі- від мало до велико, то вже б давно були дороги негірші, чим в Європі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X