У Ковельському районі розпочалися жнива

27.07.2020 о 15:31 · 2 хв читання

Про хід проведення жнив у сільськогосподарських формуваннях усіх форм власності району доповіла сьогодні, 27 липня, на оперативній нараді у Ковельській райдержадмінстрації начальниця управління регіонального розвитку Лариса Білинська.

Просадовиця зазначила, що в сільськогосподарських підприємствах району розпочато збирання ранніх зернових та зернобобових культур, інформує Ковельська РДА.

Для проведення жнив у господарствах задіяні сучасні технології та новітня високопродуктивна зернозбиральна техніка. Часті дощі не дали можливості аграріям повноцінно приступити до обмолоту зернових культур та ріпаків.

За оперативними даними, у 2020 році до збирання підлягають посіви зернових та зернобобових культур на площі 20,3 тис. га та ріпаку 5,2 тис. га.

Першими в районі приступили до збирання врожаю сільськогосподарські ТОВ «Васюти», ТОВ «Зоря», ТОВ «Дружба», ТОВ «Ратнівський Аграрій», ТОВ «В.Прометей». Станом на 24 липня 2020 року намолочено1043 тонни озимого ячменю з площі 179 га, урожайність – 58,3 ц/га (ТОВ «Ратнівський аграрій»), зібрано понад 2199 тонн озимих ріпаків з площі 870 га, урожайність – 26,7 ц/га. 

Окремі господарства приступили до обмолоту озимої пшениці (намолочено 481 тонна з площі 176 га, при урожайності – 27,3 ц/га).

Управлінням регіонального розвитку райдержадміністрації надіслано лист в сільськогосподарські підприємства щодо дотримання вимог пожежної безпеки на підприємствах агропромислового комплексу під час проведення жнив.

Фото ілюстративне

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X