У Ковельському районі запрацювала 18-та поліцейська станція

02.05.2024 о 09:45 · 2 хв читання

Проєкт задля зміцнення безпекового середовища втілили у Сереховичівській територіальній громаді. Поліцейський офіцер громади, який несе тут службу, обслуговуватиме 11 населених пунктів, в яких проживають понад три тисячі осіб.

Про це повідомляє Ковельське районне управління поліції ГУНП у Волинській області.

Кожен мешканець віднині може з будь-яких питань звертатись до свого поліцейського офіцера, майора поліції Бурди Олега Анатолійовича, він щодня буде поруч з людьми.

До того ж поліцейський офіцер підзвітний громаді, він відвідуватиме сесії, подаватиме пропозиції для зміцнення безпекового середовища тощо.

Всі необхідні умови Сереховичівська громада виконала: облаштувала для свого офіцера службове приміщення, придбала автомобіль.

Нацполіція, зі свого боку, здійснила відбір та навчання кандидата з числа найдосвідченіших претендентів, забезпечила його одностроєм, зброєю тощо.

Вчора, 1 травня, під час відкриття станції заступник начальник ГУНП у Волинській області Сергій Козак розповів, що на території області вже функціонує 39 поліцейських станцій, де служать 61 поліцейський офіцер громади. Зокрема, у Ковельському районі розпочала функціонування 18 поліцейська станція. На цьому в поліції не зупиняються, адже мета – аби кожна громада області мала поліцейських офіцерів.

Вдячний громаді та голові за облаштування поліцейської станції та придбання службового автомобіля для свого офіцера. Усе це – задля зміцнення безпекового середовища та покращення якості надання поліцейських послуг навіть у найвіддаленіших селах

– зазначив він

Основні завдання поліцейських офіцерів громади: забезпечення правопорядку, стеження за дотриманням правил дорожнього руху, запобігання правопорушенням та злочинам, а також надання якісних поліцейських послуг населенню.

Заступник начальника Ковельського управління поліції Павло Микитюк побажав громаді безпечного життя, а поліцейському офіцерові – сумлінно виконувати свої службові обовʼязки.

Участь у відкритті станції у Сереховичах взяли також представники органів самоврядування, місцеві мешканці та співробітники поліції.

Фото Ковельського районного управління поліції

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (10)
 1. Типові ухилянти які не працюють на народ а тількі на корумповану владу ..ці мусара давали присягу захищати народ но чомусь морозяться іти захищати , вони бажають тількі гнобити народ україни

  1. Скажи будь ласка, геній ти не вьїбенний. А хто буде підтримувати охорону громадського порядку і безпеки, хто буде отримувати заяву від тебе, коли тобі напиздують їбло або вкрадуть у бідосі маминої телефон. Включи мізки, без поліції ти хуй що зробиш

   1. Да да захищай скоро вам пизда буде як і зеленому готуйтесь до перевороту… вас вже і так дохуя що людей по вулицях менше ходить ти ше там гавкаєш за громадський порядок уй блять…. непотріб, нові машини зелений вам купив замість снарядів які захистили б громадян. Ви так і залишитесь мусарами

   2. А ти того, не ви@…ний отим , котрим по клавішах дехто грав?
    Бо щось дуже засмерділо трускавецьким університетом.

 2. Ще один даун разваділа, спитай у нього щось по закону подумаєш що його взяли з дурки

 3. Твоя відморожена поліція захищає тільки власні кишені і бізнеси бариг при владі,а по заявах громадян яких б’ють і обкрадають нічого не робить фантазуючи різні надумані причини

 4. А самогонку п’є ??? Якщо так, то наш чоловік. І закрийте рота, правильно попередник пише. Якщо щось станеться ти сучара перший до його побіжиш просити допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X