У школі Ковельського району стався спалах коронавірусу

07.09.2021 о 13:55 · 2 хв читання

У Ковельському районі у школі селища Турійськ на COVID-19 захворіли 6 працівників, вірус поширився у сімейні осередки.

Про це йшлося у вівторок, 7 вересня, під час брифінгу у Волинській обласній державній адміністрації, – пише «ВолиньPost».

Головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко розповіла, що у школі селища Турійськ виявили 6 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу у працівників. Спалах набув поширення у сімейних осередках, де захворіло ще 8 осіб, у тому числі 2 дітей віком 7 місяців і 7 років.

Усі хворі знаходяться на амбулаторному лікуванні та самоізоляції. Всього в школі працюють 27 людей, навчаються 110 дітей. Лише 2% працівників були повністю щеплені від інфекції, тому навчальний заклад перейшов на дистанційну форму навчання.

Набуває поширення інфекція на території громади. Триває епідспостереження за осередком і проводяться всі заходи

– додала Наталія Янко
Фото: Волинська ОДА

На брифінгу начальниця обласного управління освіти Людмила Плахотна заявила, що більшість шкіл області, через низький рівень вакцинації працівників освіти, з понеділка можуть перейти на дистанційну форму навчання.

Якщо до кінця тижня не збільшимо кількість щеплених у школах, то з понеділка переважна більшість закладів має великі шанси перейти на дистанційне навчання

– сказала Людмила Плахотна

Зі слів головної освітянки, у Турійській громаді – найнижчий показник вакцинації серед працівників шкіл і дитсадків – 11%. Також до числа громад із найменшою кількістю вакцинованих освітян потрапили Колодяжненська, Торчинська і Копачівська територіальні громади. Там відсоток щеплених працівників освіти становить від 1% до 14%.

Найбільше щеплених працівників – у Велимчанській громаді (75%), Іваничівській (73%) та Локачинській (61%).

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X