У коледжі та двох школах району виявили хворих на COVID-19

09.09.2021 16:12
Фото: https://www.kpefk.com.ua

З початку нового навчального року на Волині на коронавірус захворіли 23 учні місцевих шкіл та 14 осіб з числа персоналу. Лише за минулу добу виявили 12 дітей, хворих на коронавірусну інфекцію. Ще один спалах у школі виявили сьогодні.

Як повідомила головний державний санітарний лікар області Наталія Янко, усі захворілі особи не були вакциновані. Також за минулу добу сталося два летальні випадки. Ці пацієнти також не були вакциновані та мали хронічні захворювання, – пише інформаційне агентство «Волинські новини».

Згадані 12 хворих дітей, віком від 10 місяців до 16 років, а це – 13% від загальної кількості. Серед них – 10 учнів, які навчаються у закладах освіти області. Зокрема, у Піщанському ліцеї Камінь-Каширського району, школах села Вербка, Бобли Ковельського району, школі №21 Луцька, школі №2 Володимира-Волинського, Ковельському промислово-економічному коледжі, Луцькому педколеджі, Волинському фаховому коледжі харчових технологій.

Нагадаємо, у вересні був зареєстрований також спалах захворювання на коронавірусну інфекцію у Ковельському районі в Турійській громаді, де в школі захворіло вісім осіб: шестеро працівників та двоє учнів другого класу. Зі слів Наталії Янко в громаді також є сімейні вогнища, де зареєстровано дев’ять хворих осіб, серед них – 7-місячна дитина.

Як повідомила начальниця відділу освіти, молоді та спорту Турійської селищної ради Людмила Дячук, школа імені Ганни Жешко у Турійську з 6 версня переведена на дистанційну форму навчання. У п’ятницю мають провести повну дезинфекцію в закладі.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.