Учасники громадських слухань рекомендували виконкому затвердити проєкт рішення про запровадження е-квитка

Сьогодні, 29 листопада, у Ковелі відбулись громадські слухання з обговорення проєкту рішення виконавчого комітету «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Ковельської територіальної громади».
Про це повідомляє Ковельська міська рада.
Е-квиток – проїзний документ для громадського транспорту на основі безконтактної електронної пластикової карти. Мета цієї інновації – спростити та зробити більш прозорою оплату за проїзд в автобусах.
Люди з правом пільгового проїзду матимуть можливість отримати електронний квиток безкоштовно.
Про переваги впровадження е-квитка розповів перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев.

Для пасажирів – це передовсім зручність, адже не треба буде передавати гроші за проїзд, а потім довго чекати на решту. А водій тепер зможе спокійно займатися своїм безпосереднім обов’язком, а не працювати паралельно кондуктором.
Для міста – це облік реального пасажиропотоку, завдяки якому буде зрозуміло, хто, скільки, коли і куди перевіз. Це – вирішення проблеми компенсацій за пільговий проїзд та боротьба з корупцією, виведення готівки з «тіні»
– сказав він
За словами Тараса Яковлева, запровадити безготівкову систему оплати проїзду в міському громадському транспорті планують наступного року.
Учасники слухань підтримали проєкт рішення і рекомендували винести його на чергове засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Фото Ковельської міської ради
Більше про





Коментарі
Залишити відповідь

Невже оці хамовиті маршрутчики так добровільно відмовились від готівкового безконтрольного кешу??? А де вони будуть в тих своїх свинарниках встановлювати оці апарати для безконтактної оплати???
Встановлять на вході
В Ковелі громадські слухання складаються з працівників міськвиконкому?
Під головуванням яші
Дайте мені ще покрасти
Якщо вводити е- квиток,то одночасно потрібно вводити контроль на транспорті,а саме проходженні механіка та лікаря щоденно,а не раз на тиждень,а деколи і на місяць,час роботи водія( трансбезпека) ,медична довідка електронний реєстр та інш
Тут в цьому питанні порушення на порушення ,і порушенням поганяє.Водії сидять за кермом по 14- 16 годин. Якби було комунальне підприємство з нормальними автобусами, замість оцих свинарників, робочий день водія був би 8 годин. Працювали би в 2 зміни, їздили б до 23 – 24 години. Зараз наприклад після 21години з сільмашу вже не виїхати. Ті маршрутчики користуючись безкарністю творять що хочуть.
Та замахав ти своєю параноїдальною ідеєю з комунальним підприємством. Хочеш совітського союзу зо всіма штучними дефіцитами на транспорт і на все інше – звіздуй в північну корею достоювати коммунізьм. Або сходи до психіатра, хай підлікує тебе від сезонного загострення хронічного коммунізьму.
Хамовите перевізницька хамло. Вам вже не довго залишилось знущатись з пасажирів. Комунальному підприємству по пасажирських перевезеннях в Ковелі бути. Як не при цьому мері, так при наступному так точно. Тим більше , що з Чайки такий мер , як……………… Будуть в місті курсувати нормальні повнометражні автобуси, а оцей приватний непотріб зникне з міських вулиць як явище. За стільки років, місто було в змозі закупити нормальні автобуси для міста, але міські чиновники вирішили, що краще красти гроші, чим вкладати їх в інфраструктуру.
Дурний тебе московський піп хрестив, комуняко!