Відбулася міська серпнева колегія освітян

27.08.2020 15:42

Вчора, 26 серпня, у Палаці учнівської молоді імені Івана Франка управління освіти провело серпневу колегію керівників «Освіта Ковеля в умовах пандемії і робота закладів освіти в новому 2020-2021 навчальному році».

Учасники заходу акцентували увагу на питаннях функціонування закладів освіти з 1 вересня та недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19, – повідомляє Ковельська міська рада.

У ході зустрічі було детально обговорено постанову Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Кожному закладу рекомендовано розробити свої протиепідемічні заходи, затвердити їх педагогічною радою, призначити наказом відповідальних осіб, а також довести до виконання всіма учасниками освітнього процесу.

До роботи колегії долучились представники Ковельського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України», місцевих підрозділів Держпродспоживслужби, ДСНС, відділу ювенальної превенції поліції. На прохання керівників закладів освіти Людмила Маляр, завідувачка Ковельського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України», провела навчання щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту та їх утилізації. Фахівці санітарно-епідемічних служб змістовно інформували та відповідали на запитання керівників щодо прибирання та дезінфекції. Не залишилось поза увагою питання організації харчування дітей.

Працівники ДСНС наголосили на дотриманні пожежної безпеки учасників освітнього процесу та на безперешкодному доступі до шляхів евакуації. Запрошені представники поліції звернули увагу на створення безпечного середовища та протидію булінгу (цькуванню), а також на контроль з відвідування учнями освітніх закладів.

Для забезпечення закладів освіти необхідними засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими та мийними засобами з міського бюджету виділені кошти в сумі понад мільйон гривень. За них були придбані безконтактні термометри, антисептики, паперові рушники, рідке мило, медичні рукавиці та маски, пакети для сміття та баки для утилізації.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.