Відділ культури виконкому очолив Андрій Мигуля

15.01.2021 15:37
Андрій Мигуля

Ковельський міський голова Ігор Чайка зустрівся з керівниками установ культури.

Відтепер, коли до Ковеля приєднали населені пункти п’яти сільських рад, їх кількість зросла. На сьогодні ще 8 клубних та стільки ж бібліотечних закладів увійшли до структури відділу культури, повідомляє Ковельська міська рада.

У ході розмови було окреслено напрямки співпраці, яка має зосередитись на об’єднанні і напрацюванні спільного плану дій.

Міський голова представив колективу нового начальника відділу культури Андрія Мигулю (депутат Ковельської міської ради, член Аграрної партії України, – ред.). Він зазначив, що ця робота для Андрія Дмитровича – не нова. Адже останні майже п’ять років він очолював Ковельську школу мистецтв, працював керівником відділу культури райдержадміністрації. Набутий досвід йому допоможе швидше й ефективніше вирішувати проблемні питання.

Він побажав керівникові на новій посаді успіхів, натхнення, реалізації цікавих проєктів.

Чимало хороших слів прозвучало на адресу нового начальника від колег, які відзначали його професіоналізм, уміння комунікувати, прекрасні людські якості.

Андрій Мигуля висловив вдячність за виявлену довіру та зазначив, що робитиме все від нього залежне, аби заклади працювали стабільно, поліпшувалась їх матеріальна база, розвивалось аматорське мистецтво.

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.