Військовому містечку на Ковельщині не можуть узаконити землю

31.07.2020 о 15:27 · 2 хв читання

В області триває оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, що належать до земель оборони.

До слова, землями оборони визнаються землі, надані для розміщення і постійної діяльності військових частин, установ, військово-навчальних закладів, підприємств та організацій Збройних Сил України, інших військових формувань, утворених відповідно до законодавства України, повідомляє управління інформаційної політики та цифрової трансформації Волинської облдержадміністрації.

На обліку квартирно-експлуатаційного відділу міста Володимир-Волинський перебуває 90 земельних ділянок, що мають статус земель оборони. На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України та завдань, визначених Міністерством оборони України, більшій частині таких ділянок присвоєні кадастрові номери та здійснено державну реєстрацію речових прав.

В процесі оформлення землевпорядної документації знаходиться близько 15 % таких ділянок. Зокрема, мова йде про військові містечка у місті Луцьку, Володимирі-Волинському та селі Поворськ Ковельського району.

Під час оформлення документації на ці земельні ділянки, КЕП міста Володимир-Волинська стикнулися із рядом проблемних моментів.

Відтак, аби ці питання обговорити та вирішити у правовому полі, в облдержадміністрації відбулося засідання координаційної робочої групи з питань формування та державної реєстрації земельних ділянок, що належать до земель оборони. Провів засідання заступник голови ОДА Анатолій Костик.

Участь у засідання взяли спеціалісти структурних підрозділів ОДА, квартирно-експлуатаційного відділу м. Володимир-Волинська та керівництво Головного управління Держгеокадастру в області .

За словами заступника голови облдержадміністрації, усі землі оборони, які є на Волині, повинні бути оформленні належним чином та використовуватися виключно для потреб військових.

Головний земельник області Назар Микичак наголосив, що Держгеокадастр відстоює виключно державницьку позицію в цьому питанні та готовий до активної роботи спільно із КЕП міста Володимир-Волинська та виконавчою владою області.

Фото Волинської облдержадміністрації

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X