«Вінтажний Ковель»: попереду нові задуми

19.05.2021 17:53

До мене декілька разів зверталися стосовно проведення екскурсії в Ковелі. На це я відповідав, що ну можливо колись; ну не знаю, можливо» і так далі…

Як ось з нагоди Міжнародного дня музею, який проходить 18-го травня, до мене звернулась заступниця міського голови із пропозицією проведення вечірньої екскурсії нашим містом.

За що дякую Наталії Дмитривні Маленицькій – за довіру в організації подібного заходу в нашому місті.

Спершу я планував провести екскурсую у звичайному форматі – прогулянка містом під розповідь екскурсовода. Але буквально за дві години перед екскурсією мені прийшла ідея – створити загальний чат для усіх гостей екскурсії.

Під час екскурсії я скидував у загальний чат старі фотографії і різноманітні матеріали, які пов’язані із нашим містом.

Справді спонтанна, але дуже гарна ідея. Так як, одна справа, коли ти просто розповідаєш «на пальцях», що і де знаходилося у нашому місті, і зовсім друга ситуація, коли ти розповідаєш і можеш показати на старих фотографіях, що знаходилося прямісінько ось тут.

Гадаю, що усі окремо зацінили антарактив із димчастим похором. Так як, на мою думку, лише в такий спосіб можна хоч приблизно продемонструвати глядачам, що таке руйнівна сила війни. Як раз таки війна забрала у Ковеля дуже багато архітектурних споруд. Але діло не лише в інфраструктурі чи архітектурі, діло – в людях. На жаль, ця війна забрала житті багатьох ковельчан, після чого вже за часів «союзу» – стара аристократія була практично повністю добита.

Але нічого. На мою думку, подібні заходити потрібні для того, щоб змотивувати ковельчан. Продемонструвавши всю колишню велич, яку раніше мало наше місто. І тим ж самим викорінити такий аргумент як – «у інших містах такі ж проблеми».

Також я був особливо здивований через те, що багато людей було впевнено, що екскурсія платна. Мене запитували, скільки коштів із собою брати? На що я відповідав: «Беріть із собою лише гарний настрій».

Мені дуже приємно, що прийшло багато людей, навіть не зважаючи на погоду.

Скажу відверто, трохи нервував. Так як подібний захід проводив вперше. Але зважаючу на таку велику кількість позитивного фідбеку, дуже радий, що вам усім сподобалося!

Також хочу окремо подякувати Павлу Пірожику і магазину «Мажор» за надану апаратуру, яка допомогла якісно провести екскурсію.

Вже після заходу до мене почали звертатися багато людей із запитаннями, чи ще буде відбуватися подібне? Відповім: звичайно.

Впевнений, що це лише початок, а далі тільки більше!

Дякую ще раз усім за підтримку та приємні слова. Буду радий усіх вас бачити.

Активна громада – якісне місто!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *