Восени став на захист рідної України: у Ковелі попрощались з Героєм Олександром Галенком

21.03.2024 о 14:47 · 2 хв читання

Сьогодні знову скорботний день у нашій громаді. Ковельчани віддали останню шану Герою Олександру Галенку.

У 46 років військовослужбовець помер у лікарні міста Красноград Харківської області, куди його доправили після раптового погіршення стану здоров’я. Це уже другий випадок у нашій громаді за тиждень, коли серця чоловіків не витримують навантажень війни, – повідомляє Ковельська міська рада.

Олександр Галенко народився 27 травня 1977 року в росії, в сім’ї військовослужбовця. Родина часто переїздила, жили у різних містах та країнах. Втім, після завершення служби батьки Олександра обрали Україну, наш Ковель.

Тут майбутній Захисник навчався в професійно-технічному училищі. Відслужив строкову службу на українському півострові Крим.

У Ковелі Олександр створив сім’ю, разом з дружиною Іриною виховували сина Дмитра, який зараз теж у війську – проходить строкову службу.

Важкі воєнні будні не дали можливості рідним людям впродовж останніх двох років проводити час разом.

Олександр був покрівельником, часто працював за кордоном. Мав «золоті руки», був роботящим, безвідмовним у будь-якій допомозі, опорою для родини. А також – чуйним та відповідальним сином та батьком.

Як розповіла його дружина Ірина, в перші ж дні повномасштабного вторгнення чоловік пішов у військкомат. Пройшов медкомісію. Призвали на службу Олександра Галенка пізніше – у жовтні 2023 року. Його вдома чекали мама, дружина, син, сестра, друзі. Його чекало рідне місто.

Чимало теплих і добрих слів про померлого захисника, про його небайдужість та патріотизм сказав під час громадянської панахиди міський голова Ігор Чайка.

Висловлюю щирі співчуття мамі Героя Валентині Василівні, дружині Ірині та сину Дмитру, сестрі Оксані, а також друзям та близьким, усім хто знав та любив його. Спасибі ковельчанам, усім, хто не залишається байдужим, відкладає свої справи й знаходить час, щоб підтримати родину та з пошаною провести в останню земну дорогу Олександра.

– сказав мер міста

Ми дякуємо воїнові за захист України та за спокій у нашому місті! Слава Герою!

Поховали Олександра Галенка на Алеї Героїв міського кладовища.

Вічна пам’ять і шана.

Фото Ковельської міської ради

Ковель Меморіал Слави
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X