Використання ножичних підйомників при облаштуванні складських приміщень

21.03.2024 о 12:50 · 2 хв читання

На складах, в логістичних та торгових центрах, магазинах досить часто використовуються спеціальні гідравлічні ножичні підйомники. Назву свою вони отримали завдяки конструкції, яка нагадує ножиці. Таке обладнання потрібне для легкого переміщення вантажів та здійснення операцій з навантаження/розвантаження вантажівок.

Невисока вартість та можливість зекономити на робочій силі роблять ножичний підйомник досить вигідною інвестицією. Він швидко окупається, довго експлуатується, максимально економить вільний простір, тому користується великим попитом. Підйомники – універсальне обладнання, оскільки дозволяє переміщувати продукцію вагою до 10 тонн на висоту до п’яти метрів.

Які існують різновиди

Ножичні підйомники можуть використовуватися для виконання різних завдань, відповідно до цього виділяються наступні їх типи:

  1. Стандартна підіймальна платформа – це стіл з однією парою ножиць, який заведено встановлювати в спеціальному приямку, виконаному з бетону.
  2. Низькопрофільний підйомник – це конструкція полегшеного типу. Платформа має невелику висоту у складеному вигляді, тому встановлюється на асфальт або бетонну підлогу.
  3. Автомобільна платформа – це стіл, призначений для спуску і підйому автотранспорту.
  4. Міжповерховий підіймач являє собою двох- або трьох ножичний ліфт, який використовується при переміщенні товарів між поверхами складу. Монтується він як на вулиці, так і в будівлі і має спеціальну шахту.
  5. Великовантажна платформа – ця конструкція призначена для підйому габаритних та важких вантажів та укомплектована потужним механізмом.

Залежно від розмірів складу замовники обирають той чи інший варіант конструкції. Використовувати її можна не тільки у приміщенні, а й на вулиці, щоб максимально прискорити процес завантаження та розвантаження.

Конструкція та принцип роботи вантажного підйомника

Ножичне обладнання має просту, але водночас надійну конструкцію. Він складається з силового блоку, гідроциліндра, підіймального механізму, що за своєю будовою нагадує ножиці та вантажної платформи. Встановлюється готова конструкція в спеціально підготовлений приямок з бетону.

Працює система наступним чином: при натисканні на кнопку пульта починає працювати силовий блок. Він підвищує тиск у гідравлічних циліндрах і змушує платформу підійматися. Коли маслостанція не працює, відбувається спуск підйомника, щоб він не був занадто різким, механізм оснащується додатковим гідравлічним клапаном.

Отже, сучасний підйомник ножичного типу, безперечно, потрібне обладнання при оптимізації роботи складу чи промислового цеху. Купувати краще продукцію вітчизняного виробника. Вона обійдеться дешевше, але по якості не поступається закордонним аналогам.

Звернути увагу слід на вироби компанії FORSTOR. Її продукція відповідає нормам не лише загальноукраїнським, але й європейським. Завод пропонує широкий асортимент, прийнятні ціни, гарантійний строк 2 роки та доставку продукції по усій території України.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X