Як будуть виглядати ковельські парки після реконструкції

07.11.2024 в 17:44 · 3 хв читання

Ковельська міська рада сьогодні презентувала концепцію зелених зон нашого міста, яка буде реалізована за кошти міжнародної технічної допомоги.

Нагадаємо, що наше місто спільно з гміною Ленчна (Республіка Польща) готується до реалізації транскордонного проєкту «Співпраця на користь клімату – розвиток зеленої інфраструктури в Ленчні та Ковелі», що фінансується у рамках Програми Interreg NEXT PL-UA 2021-2027.

Як повідомляє міськрада, це надзвичайно хороший шанс оновити улюблені місця відпочинку ковельчан, зробити їх більш сучасними та комфортними, залучивши для цього кошти міжнародних донорів. До слова, це – цільове фінансування, яке місто не може спрямувати на інші потреби.

Проєкт передбачає реконструкцію парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, озеленення частини парку імені Тараса Шевченка, озеленення та облаштування скверу біля Транскордонного центру діалогу культур імені Гетьманів Ружинських.

Зокрема, на території центрального парку планують облаштувати нові доріжки, освітлення, збудувати фонтан. Будуть тут громадська вбиральня, кімнати для персоналу парку та технічні приміщення.

Разом з тим, пропонується максимально зберігати зелені насадження та організувати простір, орієнтуючись на рослинність.

У парку Шевченка йдеться про будівництво набережної вздовж річки та збільшення кількості зелених насаджень.

В сквері біля Транскордонного центру діалогу культур акцент зроблено на озеленення.

Відповідно до візуалізації, з якою ми пропонуємо ознайомитись ковельчанам, сформоване технічне завдання для проєктно-кошторисної документації, яка уже розробляється на усі три об’єкти.

Проєкт буде реалізовуватись у 2025-2026 роках.

* * *

Парк імені Тараса Шевченка

* * *

Парк культури та відпочинку імені Лесі Українки

* * *

Сквер біля Транскордонного центру діалогу культур імені Гетьманів Ружинських

Фото Ковельської міської ради

Публікації за темою:

Поділитися

Більше про

Коментарі

Показати коментарі (32)
  1. Дуже важливо під час війни парки реконструйовувати пише:

    В як буде виглядати хлебало підаркомівськиз тварин, наскільки потовстішають їх гаманці?

  2. Немає слів! А може ви всією командою підете на 0? Підари! Кожен день везуть наших дітей 200, ви стоїте біля трун, даєте шану. Ви нелюди, а не люди! Прикидаєтесь співчуттями? Вам немає і не буде прощення!

  3. Ну якщо дають грантові гроші саме на це то нехай будуть і парки. Головне на що потрібно звернути в першу чергу увагу це розбудова по всьому місту громадських туалетів які будуть безкоштовні. За приклад можна брати народний туалет в парку Шевченкаа. Далі має бути центральний парк, старий парк меморіал, набережна, на всіх стадіонах туалети також мають бути і потрібно вивіски робити щоб видно було. Знову ж таки приклад парк Шевченка

  4. треба було нашим ковельським очільникам міста проявити свою позицію перед європейцями і сказати: нам не фонтани треба, а зброя, бо нас вбивають. Можливо, не зробили так, бо хочуть ті грантові кошти розпиляти.

  5. Гарно має бути. Про дороги також говорять: навіщо робити, зараз війна? Але коли їдуть по вибаїнах, то обурюються, мовляв коли вже полагодять. Раз кошти цільові, то краще освоїти, ніж втратити зовсім.

    1. Звісно “присвоїти” 98 відсотків собі на кишеню, ну арешту нажаль прийдеться витратити на 2.дкоева. (освоїти)

  6. Просто паралельні світи,
    і люди різні і інтереси різні.
    Є люди, але нажаль
    Є ЛЮДИСЬКА.
    Можливо дороги, ремонти,
    парки і допоможуть на
    майбутніх виборах.
    Але ці гроші могли спасти
    чиєсь життя і не одне.
    Але їх це не цікавить,
    не для того йшли до влади.

    1. парки парками, а річка , на березі якої облаштують набережну парку, скоро буде болотом…не бачать наші ухилянти у розмірі батальону…

  7. Це як в пісні:”Все Буде так”,а коли буде,як гроші вкрадуть? А потім скажуть:”Це папереднікі”

  8. Тільки в тих парках людей не видно. Сакур насадили – це для корейців ?

  9. Краще річку почистіть і парк Шевченка розширити можна, там за річкою такі чагарники позаростали, можна було б туди парк розширити, зробити гарний мостик через річку, було б гарно….

    1. Чищення річки потрібне, але проблеми воно не вирішить. Щоб реанімувати річку, треба засипати водосховище і демонтувати дамбу.

  10. Неправильно донесли європейцям, що нам зараз необхідне. Всім притомним зрозуміло, що не реконструкція парків. Кожен день хлопців з фронту привозять, та вже й дівчат, і кінця цьому безумству поки не видно. Волонтери збирають допомогу для війська, поранені – на лікування… Скільки дітей травмованих… Скільки житла знищеного… Реконструювати парки можна, коли війна закінчиться!

  11. А де парк Полісся який Сидорук заслужений створив на папері і не довів до кінця,? Так звана Хортиця? Про це забули? де активісти які перейменовували вулиці і культурно- мистецька спільнота міста?

  12. Бачу в парку Шевченка знову будуть старі ліхтарі, які були вкрадені і замінені розрекламованими дорогими ліхтарями. До речі нині опори цих модних ліхтарів вже повідгнивали і поголовно падають, а старі опори могли би і сто років ще проіснувати бо виготовлені були з чавуну. Але мабуть вони вже в когось на маєтку стоять, так само як і ті що біля лісової пісні кудись зникли.

  13. Як боляче читати..Ковель..ми зберiгали Ковель ..щоб був мicтом спогадiв..Сьогоднi ми любуемося будинками 100 рiчноi давностi. Що залишимо…

  14. От і згадаєш грішним ділом вурдалака…пілять сталіна на них нема…Невже хтось вважає що в 25му році війна закінчиться? Невже нема куди більше кошти дівати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X