Як придбати товар на Амазон: поради та способи

26.03.2024 о 17:33 · 2 хв читання

Вам подобаються красиві стильні речі від відомих брендів? Але в бутіках вони коштують занадто дорого? Є можливість купувати такий одяг та не переплачувати за нього. Просто потрібно замовляти їх онлайн за кордоном, наприклад, на американському сайті Амазон чи подібних.

В такому випадку ви можете придбати гарантовано брендову річ ще й з чималою знижкою. Це дозволяє гарно економити бюджет, але не нехтувати якістю речей. Адже оригінальний одяг довго носиться, зберігає красивий зовнішній вигляд навіть після прання. Знайти хороші американські сайти одягу можна за посиланням: https://easyxpress.com.ua/uk/internet-magaziny-ssha/odezhda-iz-ameriki.

Переваги покупок на американських сайтах

Форвардингова компанія працює вже давно і має каталог перевірених магазинів, з яких можна замовити товари по вигідних тарифах. Купуючи товари з США, ви отримуєте наступні переваги:

  1. Висока якість продукції, оскільки в Америці суворо дотримуються стандартів.
  2. Детальний опис товару на сторінці. Продавці зацікавлені в клієнтах, тому надають максимум інформації про виріб, розмірну сітку і т. д.
  3. Широкий вибір. Маркетплейс Амазон є найбільшим світовим майданчиком, тому асортимент одягу та й інших товарів просто вражає. Ви точно знайдете, те що шукаєте.
  4. Безпека. В Америці закон завжди на стороні клієнта, тому шахрайство практично виключене. Навіть, якщо пропонується копія брендової речі, про це завжди вказується в описі.
  5. Унікальність. Деякі товари, розміщені на Amazon, випускалися лише для американського ринку, тому аналогів їм може не бути ніде крім цього гіпермаркету.

Також до цього списку варто додати можливість купувати з величезними знижками, особливо в період розпродажів, присвячених різдвяним святам чи «чорній п’ятниці». В такі дні максимальний розмір знижок може сягати сімдесяти відсотків. Це дуже вигідно і зручно, адже можна витрати невелику суму коштів і непогано оновити гардероб.

Як замовити товари на Амазоні?

Варто зазначити, що доставка товарів із США напряму в Україну не здійснюється. На допомогу вам прийде сервіс EasyXpress. Використовуючи його послуги, ви будете мати змогу купувати продукцію в будь-яких магазинах Америки.

Принцип роботи на сайті досить простий. Після реєстрації ви отримаєте фізичну адресу складу в Америці і можете замовляти товари на Амазоні. Саме на американський склад потім прийде ваша покупка. Далі вона перепакується представниками форвардингової агенції і переправиться в Україну.

Отримати її ви зможете на офісі в Києві або за допомогою вибраної вами поштової служби в інших населених пунктах. Вибрати спосіб доставки в Україну ви можете самостійно – доступні вантажний літак або переправляння морем. Другий варіант більш доступний по вартості, але потребує консолідації з іншими товарами. Якщо у вас виникнуть проблеми, ви можете отримати консультацію у менеджерів EasyXpress.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X