Як у Ковельському МТМО «лікували» захисника України

31.08.2022 10:43

Військовослужбовець з передової лінії фронту прибув на лікування в інфекційне відділення Ковельського МТМО.

В перший же день сказали купити в аптеці необхідні препарати. Крапельниця за свій рахунок…

Медсестра ставить крапельницю. Абсолютно незадоволена життям, роботою, ситуацією, грубо, зневажливо робить свою роботу, пошкоджує вену. На прохання проявити більше обережності видає коронну фразу:

Ніжніше не буде!

А перед цим з іншої руки взяли кров на аналіз так «професійно», що там теж уже вена надута… Тож за два дні «професіонали» пошкодили дві руки…

На третій день, при першій зустрічі із завідувачем відділення Борисом Бегалем військовий сказав, що більше не має наміру щось купувати. Необхідні для крапання препарати знайшлись. А якби промовчав? Купував би і надалі?

За три дні «лікування» медичний персонал, вочевидь, зовсім не в захваті від такого пацієнта. Купувати ліки за свої кошти не хоче і ще й вимагає поваги до себе. Замість того, щоб розказати про плани лікування, про можливі перебіги хвороби завідувач заговорив про виписку з лікарні. Це на четвертому дні лікування!!

Військовослужбовець спробував достукатись уже до керівництва медичного закладу, щоб вплинули на своїх підлеглих. Мабуть, це ще більше розізлило завідувача відділення, бо після скарги до генерального директора Ковельського МТМО Валентина Вітра пан Бегаль просто поставив до відома пацієнта:

Завтра тебе випишу

Тобто, якщо ти вимагаєш людського ставлення до себе – готуйся до виписки.

Військовий захищає мирне життя в тилу. А в тилу до своїх захисників ось так ставляться.

А як цей персонал поставиться до людини, яка без свідомості? Уявіть, що ви без свідомості, наприклад, під ШВЛ. А рідних не пускають в палату. Що з вами зроблять такі «медики»?

Знаю, в Ковельському МТМО працюють і хороші люди, хочу вірити, що професіоналів, порядних людей більше.

Але такі моменти, як купівля ліків за свої кошти, грубіянки-медсестри, немотивовані лікарі – це все має піти у небуття.

Чи захоче мій друг лікуватись у таких нерадивих лікарів? Не знаю. І не уявляю, що відчувають інші захисники та захисниці, коли зустрічаються із таким ставленням до себе.

Перед мертвими Героями прийнято ставати на коліна. Це називається повага. А де повага до живих Героїв?

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. Нажаль Бегаль не є професійним лікарем, під час пандеміі я рахую багато смертей із за його невміння лікувати, на Луцк в Боголюби не хотів відправляти,щоб рятуватм людей,домовляйтесь самі.Але це все вказівки керівництва.На на рахунок медичного персоналу,дівчатам дуже вдячна,вони до хворих дуже добре відносились,біля хворих більше були ніж лікар.Він один раз прийде,і більше не цікавиться.

   1. Яка ще пандемія, пані зомбі? Та, що з екрана телевізора вірусом брехні окучувала наївняк, щоб ішов на експерименти, як жаба в пащу вужа!?

 1. І таке буває а як на приймальний люди з порізами в когось кров тече, і говорять черга для усіх. Сам був в такій ситуації в брата була розсічена брова сильно, а лікар закриває кабінет і іде, а перед нами ще люди сиділи. І це таке віднешення до людей.

 2. раніше можно було поскаржитись головному лікарю Самчуку Олегу Максимовичу а потім Олегу Олеговичу і порядок був а тепер кому жалітись? Недарма Самчук пішов у Львів і там розвивае медецину

  1. І у нас були неприємні спогади.У дитини висока температура,дуже важко дихає.Що медсестри,що лікарі бігають і говорять чекайте.Ти сидиш з хворою дитиною на сквозняку а до тебе діла немає.Проходить хвилин 40 і приходять брати кров на аналіз,кажуть коштує до 20грн,я кажу гроші на карті,зніму і оплачу.А мені кажуть лишайте дитину і йдіть знімати….я була в шоці,нас з дитиною ночю привозить швидка,сидиш у приймальному на сквозняку і тут кидай дитину і йди,бо аналіз не хотіли брати…..Це жах

  2. Якій був порядок,а хто лікарям педіатрам дав вказівку не давати довідку до школи бо щеплення нема,і лікарі боялись звільнення і слухали.

 3. Жах,такіх горе лікарів треба відправити на війну разом з медсестрою щоб життя медом не було,побачили як наші хлопці там воюють і живуть в окопах.Соромно за таке ставлення до військового!!!!

 4. Закрили денний стаціонар. Стоматологія вся платна. Вітер віє повіває лікар гроші заробляє.

 5. З початку війни було тихенько скасовано короновірусну фейкодемію – далі гратися в досліди на людях стало не на часі. Через це наших горе-інфекціоністів чорти беруть і вдень, і вночі. І зганяють вони зло на пацієнтах…

  1. а які премії отримували вони під час барановірусу! в Ковелі самі круті тачки в митників і лікарів. а лохи йдуть, довіряють їм своє здоров’я, а потім їх виносять в чорних мішках…

   1. Головне – замість призначення антибіотиків покласти хворого бактеріальною пневмонією на ШВЛ. Три дні – і пацієнта переводять з інфекційного в патологоанатомічне відділення. План виконано, премія в кишені.

 6. Якби люди зібралися та пішли війною на того Вітра то може щось змінилося,а то чим далі то стає все гірше.

 7. Постійно по телевізорі говорили про підвищення заробітної плати вчителям та МЕДИКАМ.
  Медицина у нас як би безкоштовна, а як потрапляєш у лікарню то все купуєш за свій кошт, належного відношення взагалі немає….
  Відсотків 90 працівників ЛІНТЯЇ та хабарники. Пацієт не пивинен слухати яка важка доля у лікаря і медсестри, не подобається – звільняйся та їдь на заробітки.

  1. Однозначно. Хай вистоять ті працівники з малою дитиною до травматолога в дитячий поліклінніці( роддом). Що лікар, що медсестра((
   Снімка на місці нема. Маршрутки туди не ходять.
   Жах. А не реформа.
   Піздюки.

 8. Про МТМО!Зараз там мало спеціалістів від Бога!Понабирали дітей з коледжу ,інтернів, відношення хамське,ходять там одна за другою,як в модельному агентстві😈Вітер робить відбір на вакансії.Йому цікаво зовнішність”обгорточку”як лице лікарні ,а спеціалістів не треба!Шкода,що як прийшлося звернутися,то не змогли поставити правильний діагноз,Слава Богу,що в Залізничній Лікарні лікар призначив правильне лікування.Все за блати і за 💸💵.Шкода,що під час війни таке робиться.Вся надія на ЗСУ!💙💛

 9. Хабарники!Побійтеся Бога!!!!!!!!!!!!Пане Вітер,у Вас є щось людське,не за гроші,а на совість????Хватить вже дерти носа,особливо Старшим медсестрам,Завідуючим, і всім хто при посадах у Вітра!Люди до вас не додому ідуть,а в лікарню з бідою!!!!Вам не кажуть “кланятися”,а просто професійно з повагою і співчуттям виконувати роботу!А зарплата у вас зараз не грішіть! Дуже хочеться щоб відповідні органи зайнялися питанням,за скільки доларів Ви приймаєте на роботу в МТМО!Віримо,що прийде час і за все прийдеться відповідати не тут ,а там🙏☁️ВСІМ ДОБРА!

 10. Тричі з дитиною лежали в інфекційній в той час, коли ще був Самчук. Жах, безлад, хамство. Так що не треба його хвалити.

  1. Інфекційне відділення завжди було саме заражене в МТМО. Бацилами корупці та мегаломанії.

 11. Ця історія-дрібничка, в порівнянні з тим, як гробили людей під час так званої пандемії. Потрапляли люди в свідомості, самостійно ходили, говорили. А вивозили в чорних мішках роздуті до невпізнаваності тіла…для чого таке лікування, якщо там не виліковують, а добивають?

  1. Як для чого? Виконували “план” по смертності від неіснуючого всесезонного хронічного коронавірусного грипу. Попав пацієнт з бактеріальною пневмонією – наш хлопець! На тобі замість антибіотиків кисень – і в чорний мішок! “План” виконано…
   Не так давно при дуже дивних обставинах помер відомий ковельчанин Юрій Шлюєв. Кажуть, попав на штучну вентиляцію легень. і хіба тільки він один?

   1. А Шлюєва добили, щоб показати, що “страшний вірус” не жаліє навіть багачів…

    1. Особливо, якщо “багач” в опалі у місцевої влади, яка роками з ним судилася і не змогла засудити за те, що він з комуністичного барака на стадіоні “Сільмаш” зробив сучасний готель для спортсменів…

 12. Шкода, що так мало людяності у лікарів, в яких така поведінка. Ми маємо бути добрішими і людяними. А особливо у спілкуванні з хворими.

  1. Доки у нас залишається комуністична медицина, кращого не буде. Бо наша верховна зрада вперлася рогом, щоб не допустити страхової медицини в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.