Який вигляд мав би Будинок вчителя без реклами

04.07.2020 19:38

Гуляючи строкатими ковельськими вулицями, важко повірити, що хтось взагалі регулює розміщення зовнішньої реклами у місті.

Та насправді в Україні достатньо чітко прописані закони, що регулюють розташування рекламних конструкцій у міському просторі.

Так, існує загальноукраїнський Закон України «Про рекламу» та «Типові правила розміщення зовнішньої реклами», а також регіональні норми, які затверджуються міською радою.

Рекламодавці витрачають неймовірні кошти на просування своїх виробів та послуг, не звертаючи уваги на те, що надмірна кількість реклами нерідко призводить до зворотнього ефекту.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

 1. Автору роботи – “двійка” за лінивість і неактуальність.
  Можна було б сфотографувати зараз, а не брати фото з Гуугл карт.
  Там же, в картах (тут обрізано), внизу стоїть дата фотозйомки – 2015 рік.

  1. Зараз там менше реклами, через те добре що вони зробили за 15 рік, де було багато реклами

 2. Авторам слід було б знати різницю між рекламою та вказівниками )))
  Їм би самим почитати закони. на які вони посилаються.
  І ще одне – автори у своїх статтях часто застосовують маніпулятивний вираз “надмірна кількість реклами”. А як вони пояснять “міру”? Особливо, якщо з точки зору закону?

  1. де ви тут вказівники побачили? Скрізь банери, які закривають велику частину приміщення. Як пояснити рекламу в міру? Та легко, поїдьте у європу і зрозумієте. Реклама не повинна псувати фасад будівлі!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.