Які банки працюватимуть без світла у Ковелі

Попри війну, банківська система працює у безперервному режимі, забезпечує платежі та розрахунки, надає фінансові послуги бізнесу й громадянам.
Про це йдеться на сайті Національного банку України.
Останнім часом через руйнування енергетичної інфраструктури внаслідок ракетних ударів росії значно збільшились ризики тимчасових перебоїв в обслуговуванні клієнтів у банківських відділеннях через планові та аварійні відключення електроенергії, а також загроза повної неможливості банків працювати внаслідок тривалої відсутності електропостачання (блекауту).
З метою мінімізації цих ризиків Нацбанк разом із системно важливими банками впроваджують план заходів для забезпечення безперервності роботи банківської системи на випадок тривалої відсутності електропостачання.
Чергові відділення вже забезпечуються усім необхідним обладнанням та каналами зв’язку. Вони працюватимуть навіть за відсутності електрики. У Ковелі таких відділень наразі три:
- Ощадбанк (вул. Гетьмана Скоропадського, 4);
- Приватбанк (вул. Тараса Шевченка, 2Б);
- Укргазбанк (вул. Олени Пчілки, 7).
Більше про







Коментарі
Залишити відповідь

Гетьмана Скоропадського,4- це де? Хто знає?
Може сплутали з Смирнова 4
Для чого п исати нову вулицю
це Смірнова невсі знають
А де працюють банкомати приват?
А де працюють банкомати приват?
Косочів 8
Сьогодні не працював приватбанк вул,Т Шевченка
А чому три?
Таскомбанк працює постійно.
Незалежності, 94
Смирнова мабудь перейменували на Скоропадського
Людям зараз і так важко, а вони ще вулиці перейменували, щоб людей ще більше заплутати. Та пишіть Смірнова, як всі знають. Від нових назв війна не зупиниться.