З якою метою приїздив на Ковельщину митрополит Вінницький і Барський Симеон

12.05.2022 12:19

Учора, 11 травня, в рамках робочої поїздки у Волинську область, Ковельщину відвідав добре відомий і шанований вірянами краю митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Його високопреосвященство зустрівся з начальником Ковельської районної військової адміністрації Ольгою Черен, заступником голови Ковельської районної ради Андрієм Броїлом, Ковельським міським головою Ігорем Чайкою, представниками місцевого духовенства Православної церкви України, – повідомляє сьогодні РВА.

У ході зустрічі її учасники обговорили актуальні питання взаємодії усіх гілок влади, громадськості і духовенства задля здобуття перемоги над російським агресором: підтримки Збройних Сил України, цивільного населення, що потерпає від війни, внутрішньо переміщених осіб, біженців, родин загиблих військовослужбовців. Наголошувалось на важливості національного і духовного єднання  українців у доленосний для нашої держави час. На завершення зустрічі митрополит Симеон подарував керівникам Ковельщини ікони, закликаючи Боже благословіння для воїнства, влади і українського народу у боротьбі з російськими загарбниками.

Фото Ковельської районної військової адміністрації

Поділитися:

Коментарі

    1. Ти паскудо!Не розповсюджуй фейки дурниці! Я сам з Вінниці і знаю на 100% що Симеона кілька років просили повернутися до МП,потім лякали,погрожували,організовували щонедільні москальські хресні ходи,мітинги,але владика вистояв. Я вас московити ненавиджу за вашу брехливість,упоротість,тупість і впертість!Згиньте разом з своїм Гундяєм яничари і манкурти!

    1. Хоч один розумний коментар, а то як переглянеш те ,що пишуть безмозглі “українці і думаєш , а може ми нічим не кращі тих самих московитів

  1. Ну коли вже дійде до цих дурних холопів, що в упц-фсб-мп, нема ні Бога ні християнства ніякого, а тільки брехня, лицемірство і благословіння окупанта!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.