За контрабанду з Китаю судили мешканця Ковельщини

28.03.2021 12:15
Фото ілюстративне. Джерело: СБУ

Ковельський міськрайонний суд виніс вирок по справі 41-річного жителя смт Люблинець, який займався контрабандою та незаконною торгівлею.

У лютому 2019 року чоловік замовив на сайті «Aliexpress» 6 пристроїв негласного стеження, які були замасковані під побутові речі – кулькові ручки, брелки та автомобільний ключ. Загальна вартість спецзасобів становила 6155 гривень.

Через місяць замасковане відправлення прибуло в Україну. А вже за рік волинянин почав збувати ці речі на сайті «OLX». 4 серпня 2020 року на ковельській автостанції він продав одну міні-камеру. 12 жовтня він спробував збути ще три такі пристрої, однак натрапив на співробітників СБУ.

Чоловік вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 201 ККУ (Контрабанда) та ч. 1 ст. 359 ККУ (Незаконне придбання або збут спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, а також незаконне їх використання).

22 березня 2021 року прокурор уклав з волинянином угоду про визнання винуватості.

Ковельський міськрайонний суд затвердив угоду і призначив контрабандисту 25 500 гривень штрафу. Придбані у Китаї спецзасоби будуть знищені.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.