За корупційною статтею судять присяжного Ковельського суду

02.12.2021 12:51

До Ковельського міськрайонного суду надійшли матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності мешканця села Любитів Михайла Шевчука, який працює у Любитівському ліцеї імені Лесі Українки та є присяжним цього ж суду.

За даними правоохоронних органів, він несвоєчасно подав декларацію про доходи та майно, що є порушенням частини першої статті 172-6 КУпАП. Це тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно із протоколом автоматизованого розподілу, судову справу отримала на розгляд суддя Юлія Шергіна, але вона заявила самовідвід з тих підстав, що Михайло Шевчук у 2020-2021 роках виконував обов’язки присяжного у складі суду, де вона була головуючою суддею. А тому у стороннього спостерігача може виникнути сумнів щодо неупередженості при розгляді справи щодо декларації.

Матеріали щодо присяжного-правопорушника передано до Волинського апеляційного суду для вирішення питання про направлення справи для розгляду до іншого суду.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.