За напад на службовця судили сина колишнього судді-хабарника з Ковеля

19.08.2022 13:36
Старовижівський районний суд

У Старовижівському районному суді оголосили вирок ковельчанину Богдану Василюку, якому інкримінували вчинення злочину за ч. 2 ст. 350 КК України.

Судді Ковельського міськрайонного суду розглядати справу відмовились, заявивши самовідводи з тих мотивів, що обвинувачений є сином колишнього судді Олега Василюка, з яким вони тривалий час працювали в одному суді (його засудили за хабар на два роки позбавлення волі).

Як уже повідомляв «Ковель media», у недалекому минулому Василюка-молодшого правоохоронці двічі притягували до адміністративної відповідальності.

В обвинувальному акті говориться, що 8 січня 2021 року близько 22:36 поблизу магазину «Маячок», що у Ковелі на вулиці Варшавській, під час конфлікту Богдан Василюк умисно схопив рукою за верхній одяг командира відділення швидкого реагування охоронної фірми – ТОВ «Арсенал – СТ», який виконував службові обов’язки, і розпилив йому в очі препарат сльозоточивої та дратівливої дії «Терен-4М».

Потерпілий отримав хімічний опік слизової оболонки правого ока. Згідно висновку судово-медичної експертизи, це відноситься до категорії легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений свою вину не визнав. Спочатку зазначив, що він алкогольних напоїв того дня не вживав. Близько 21:30 пішов до магазину «Сяйво», бо хотів поповнити інтернет та купити пива. Однак магазин вже був зачинений, хоча продавці ще залишалися всередині. Тому почав стукати у двері, щоб йому відчинили. Продавці його не пускали. Стукав хвилин з десять. Приїхали працівники охоронної фірми у формі.

Богдан Василюк стверджує, що посвідчення йому не показували. На їх запитання відповів, що хоче купити пива. Тоді вони схопили його за руки та повели в машину, при цьому почали, начебто, давати потиличники. Обвинувачений попередив всіх, що він є сином судді. Усі разом поїхали.

За заводом «Ковельсільмаш» автомобіль зупинився. Зі слів Василюка, він сам вийшов із машини. Почалася словесна перепалка та штовханина. Після чого син судді дістав балончик та хаотично пирснув охоронцям в очі і почав втікати в сторону автотраси. Пробіг від 40 до 100 метрів, як його наздогнав колега потерпілого і поклав на землю, почав бити по плечах, корпусу та голові. За словами Василюка, опору він не чинив. Згодом приїхала поліція та ще дві групи з «Арсеналу»…

Судова справа розглядалася у Старій Вижівці з лютого 2021 року.

15 серпня 2022 року суддя Адам Малюта ухвалив визнати Богдана Василюка винним за частиною 2 статті 350 КК України та призначив йому покарання у виді обмеження волі на строк три роки з однорічним випробувальним терміном.

Втім, вирок може бути оскаржений до Волинського апеляційного суду.

Поділитися:

Коментарі

  1. Охоронні фірми багато собі дозволяють, розпускають лапи. Мало він одного покропив. Треба було дати двом понюхати “Терену”…

    1. так він вроді 2 і запшикав ,когось шарпунув ,а його побили мінти і арсенал . Такоє я б і його і тих посадив би мінтів з арсеналом .1 рік випробувального ,навіть не умовного шо відмічатись треба мало шось.

  2. синки мажорів теж собі позволяють багато. а охоронці були при виконанні службових обовязків. Треба було добре підсрачників надавати тому синку.

    1. якшо василюк бик , вроді казав шо в нього шось з спиною ,а бикі якщо арсенал -то ж працюють на роботі. Хоча не знаю .От він мені показував відео то ніби ,як би мали виправдати ,бо вони його під руки видно як взяли і всі докази на його користь ,показують тільки своє правопорушення ,може суддя ачко попався.Ну по апеляції може виправдають ,тоді б прокуратура сирнула б.

  3. Шо мусара дибіли шо василюк. Тільки мусарів ніхто не судив і вони далі людей бити будуть ,а василюк вже нікого не троне бо сидіти буде.

  4. Василюк сидіти також не буде, бо він класний поц ,а не дибіл. І випробувальний термін це не сидіти. А “мусарам” (доречі правильно підмитив) сидіти може й прийдеться після апеляції (неправдиві свідчення свідків ,перевищення службових обов*язків ,службова халатність). Просто суддя з ім*ям “Адам” попався. А з таким іменем нічого хорошого чекати не варто ( з Біблії ще читав пама*ятаю).

  5. Суддя зганьбив суддівську честь. Тепер кожен недорозвинутий мент ,чоп (охоронець )- буде думати ,що можна непослідовно ,суперчливо вказувати про події ,які стались і людину визнають винною по сфабрикованій справі. А самого обвинуваченого слова будуть вириватись із контексту. Так і став “обвинувачений ” ,якого побили толпою мінти і арсеноловці “обвинуваченим”.

  6. Той Василю к больний на голову пасажир який несе небезпеку суспільству. Терерозує людей і погрожує ножем. І те що він син судді дає йому впевненість в недоторканості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *