За що голосувала бюджетна комісія міської ради

15.10.2020 17:36

Депутати Ковельської міської ради розпочали підготовку до 73-ї сесії, пленарне засідання якої відбудеться 22 жовтня.

Сьогодні, 15 жовтня, працювала постійна комісія міської ради з питань планування, бюджету і фінансів, повідомляє на своєму сайті представницький орган міста.

Обранці громади погодили внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища в місті Ковелі на 2019 -2022 роки.

Як повідомила головна спеціалістка відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич, за рахунок міського фонду охорони навколишнього природного середовища у наступному році буде продовжено реалізацію освітнього екологічного проєкту «Україна без сміття». До цієї програми залучать ще три школи. Наразі уже 5 навчальних закладів міста у ній задіяні.

Рекомендували на затвердження сесії і нову міську програму щодо фінансування комплексних наглядових та соціально-виховних заходів для виправлення та ресоціалізації засуджених/адмінпокараних на 2021-2023 роки.

Начальниця міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробацій» у Волинській області Ірина Смоляр розповіла, що нині в Україні акцентують увагу на альтернативних видах покарань, які не пов’язані з позбавленням волі.

Їх установа надає допомогу, спрямовану на підтримку таких людей – консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань.

На них покладені функції щодо виконання судових рішень відносно осіб, які вчинили адміністративні правопорушення і зобов’язані відбувати покарання у виді: виправних, громадських чи суспільно корисних робіт.

Програма покликана поліпшити матеріально-технічну базу відповідних класів відділу; допомогти у навчанні персоналу шляхом проходження та проведення курсів, семінарів, тренінгів, «круглих» столів, онлайн навчань.

На реалізацію Програми планують виділити на наступний рік 60 тисяч гривень.

Розглянули на засіданні і низку проєктів рішень, які були запропоновані як невідкаладні. Серед них – про затвердження нової редакції статуту підприємства теплових мереж «Ковельтепло», про дозвіл на списання основних засобів, про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019 р. № 60/6 «Про міський бюджет міста Ковеля на 2020 рік», про затвердження рішення виконавчого комітету.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *