За що на Ковельщині побили сільського голову

24.09.2020 16:39

У Ковельському міськрайонному суді оголосили вирок у справі побиття Тойкутського сільського голови Віталія Грицюка.

Інцидент трапився близько другої години ночі 18 червня 2019 року. Робітник Ковельського спеціалізованого акціонерного товариства «Тур» Олександр Дудік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, у коридорі будинку культури села Тойкут під час суперечки двічі вдарив кулаком в обличчя Віталія Грицюка.

Обвинувачений у судовому засіданні свою провину визнав частково. За його словами, він прийшов відпочити у клуб, де сільський голова здійснював музичний супровід, тобто проводив дискотеку. Там же відмічали у когось день народження. У коридорі Дудік почув розмову Грицюка з іншою особою про благоустрій села. Дудік підійшов, привітався та у розмові зробив зауваження щодо діяльності Грицюка, як керівника громади. Останній же дорікнув за його поведінку. Між ними виникла сутичка, в ході якої, зі слів Дудіка, сільський голова першим його вдарив.

Потерпілий в суді показав, що після того, як обвинувачений його вдарив, він намагався відповісти навзаєм та під час обопільної боротьби вони попадали на підлогу. Їх розборонили. Грицюк відійшов подалі від Дудіка та викликав поліцію. Після цього Дудік хотів продовжити з’ясовувати стосунки з ним та увірвався у гримерну кімнату через вікно.

Поліція прибула на місце бійки через 30-40 хвилин. При затриманні правоохоронцями Дудік чинив опір.

Як стверджував обвинувачений, він добровільно відшкодував збитки та полагодив вікно, ручки дверей, обігрівач, так як все, що було там поламане, віднесли на його рахунок.

Віталій Грицюк просив покарати свого кривдника, так як він є посадовцем, і поведінка людей, навіть при наявності претензії до його діяльності, як сільського голови, має бути відповідною та цивілізованою.

Ковельський міськрайонний суд під головуванням судді Ірини Логвинюк визнав винним Олександра Дудіка та призначив йому покарання у виді 150 годин громадських робіт.

Фото ілюстративне

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.