Жителі приміського села Бахів скаржаться на роботу деревообробного підприємства

01.11.2022 о 11:31 · 2 хв читання

Мешканці села Бахів Дубівської громади звернулися із колективною скаргою до Державної екологічної інспекції у Волинській області. Вони вкрай обурені роботою деревообробного підприємства ТОВ «ДПП Ресурс», яке здійснює цілодобову діяльність у приміщеннях колишніх корівників.

Через близьке розташування будівель корівників до житлових будинків, селяни потерпають від цілодобового гуркоту обладнання. Рівень шуму можна порівняти із залізничними коліями, по яких постійно рухаються вантажні потяги.

Цей звук підсилюється у вечірню пору і триває всю ніч. Неможливо спілкуватися на своєму подвір’ї, не підвищуючи голос, а про те, щоб відкрити вікно для провітрювання – взагалі немає й мови, зразу чути гуркіт підприємства

– йдеться у скарзі до екологів

Через шум, який лунає з даного підприємства, жителі села Бахів, під час повітряної тривоги, не чують звуки сирени, що створює додаткову небезпеку для життя під час воєнного стану.

Також дуже турбують людей і викиди у повітря. А саме: дим, який періодично вкриває все село та тирса, запах якої постійно присутній у повітрі, яким мешканці дихають. Виходячи з того, що є запах – є і викиди самої дрібної тирси у вигляді пилу, який вкриває дахи будинків та споруд, машини, що припарковані за межами підприємства, землю.

Ці факти викликають дуже сильне занепокоєння за життя та здоров’я нас та наших дітей. Постійний монотонний шум дуже впливає на нервову систему та чутливість слуху; дрібна тирса, що попадає в наші легені може викликати невиліковні захворювання дихальної системи, алергії та астму. Тирса, що розлітається з повітрям, створює високу пожежну небезпеку.

А ще транспортні засоби, які здійснюють перевезення товару даного підприємства, руйнують автодорогу до села

– пишуть жителі Бахова

Мешканці села стверджують, що неодноразово зверталися до власника підприємства, сільського голови та правоохоронних органів з цією проблемою, але ніяких результатів не отримали.

Ми вимагаємо вжити заходи, направлені на убезпечення жителів села від діяльності даного підприємства. А якщо це не є можливим, тоді припинити діяльність підприємства на території села

– наголошується у колективній скарзі
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (22)
 1. Це жах, нестерпний шум постійно, а тим паче у такий час. Ми, жилелі села, щоденно потерпаєм від дискомфорту, що приносить це підприємство. Благаю місцеву владу прийняти якісь міри, аби ми могли в спокої ростити наших дітей.

 2. Екологи відхрещуються, правоохоронні органи роблять вигляд, що нічого не відбувається. Не заважає воно можновладцям, бо добре руки гріють на тому. Вони там не живуть, не дихають і вуха в них не болять. Їм – аби кишені поповнювались…

  1. Ну як завжди пан Троцюк кришує,він неодно разово неможе найти спільної мови з нами в Дубовій за водовідвід,вже немає сили зним сперечатися,теж будем писати скарги в міську раду.Зараз повітря і так нечисте а вони ще палять всякі відходи!Ганьба такій владі

 3. Ну як завжди пан Троцюк і тут задіяний і впевнений що їх кришує,ми в Бубовій боремося з ним за водовідвід,вже немає сил!Булем теж писати в міську раду.Зараз і так повітря не є чистими а тут ще палять всякі відходи.Ганьба такій владі

 4. Пошлють людей нахер(
  Скажуть, що так треба.

  Я вже поліцію 3 рази викликала на спалювання сміття підприємством і дзвонила на гарячу лінію і до еколога… Поліція тисне руку; на гарячій лінії- це не до них; еколог- викликайте поліцію….))))

 5. В Колодниці також дуже сильно гуде. Іноді складається враження що летить вертоліт, або літак. М’яко кажучи ці звуки лякають та негативно впливають на нервову систему. Велике прохання в вжити адекватних заходів.

  1. В Тойкуті,взагалі -жах!,як тільки поблизу живуть люди.Вдень і вночі гуде,гримить,бахкає….Весь час щось копають,гребуть,возять,вирізують,ніби і війни немає
   Навіть під час повітряних тривог..Чути в сусідніх селах..
   Про викиди,сморід,кіптяву,сміття і говорити не треба
   Такі підприємства треба виносити
   далеко за межі населених пунктів.

 6. Бахiв..Бахiв..страшнi спогади..18 тис .лежать замордовaнi ,вбитi фашистами та iх помiчниками евреi Ковеля та округи..А в Тойкутi.на клaдовищi працюе столярня, на людських кiстках..Е рiшення суду,,але його не виконують..Люди, що ви чекаете..що вас хтось пожалiе..Мусите брати в своi руки закон,a виконавцi, вибранi вами депутати,,допомогти вам,,..

 7. Ось i Iванка написала за Тойкут,а про те,що майстерня на кладовищi,що кiсточки людей не можуть спочити ,iх душi плачуть вiд такого варварства..А люди мовчать.бояться того хозяiна..але суд присудив..знести..То що ж то за краiна,,вiддана таким звiрям..

 8. Ласкаво просимо в Тойкут на оглядини!
  Люди, ви просто будете в ахуї!!!!!
  Бахів вам здасться “квіточками” проти Тойкута!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X