Жителі села на Ковельщині просять зберегти їхню школу

03.04.2021 16:55
Джерело: ЗОШ І-ІІ ступеня с. Секунь

Як раніше повідомляв «Ковель media», голова Дубівської громади Роман Троцюк намітив реорганігацію школи у селі Секунь, що входить до складу цієї ОТГ.

Серед шкіл І-ІІ ступенів колишнього Старовижівського району це була четверта школа по наповнюваності учнів, питання про реорганізацію ніколи не виникало. Однак очільник громади вважає навчальний заклад не перспективним.

Запропонували провести сходи селян 28 березня, у неділю. На збори запросили і очільника громади. Приїхати він відмовився. Це для нього зайва розмова «переливання з пустого в порожнє» Люди чекали.

На зборах було присутніх 126 жителів.

Збори вирішили:

1. Надіслати Троцюку Р. В. колективне звернення від жителів села щодо забезпечення функціонування гімназії в тому форматі, в якому вона є на сьогоднішній день.

2. Зберегти інфраструктуру села (ФАП, бібліотеку, будинок культури, садочок).

3. Відновити у селі Секунь посаду старости.

4. Звернутися з колективним зверненням від жителів села до голови Ковельської адміністрації Ольги Черен допомогти вирішити дану проблему.

Ми звертаємось до всіх з проханням допомогти зберегти школу врахувати думку всіх жителів.

Школа – це майбутнє села.

– йдеться у зверненні до волинських ЗМІ

Окремо жителі села Секунь звернулися до Романа Троцюка:

Шановний Романе Володимировичу, беручи до уваги Ваші пропозиції щодо реформування мережі освітніх закладів в Дубівській громаді, зокрема вивчення питання щодо реорганізації Секунської гімназії та ДНЗ «Калинонька», ми, жителі с. Секунь, провівши опитування серед односельчан, переконливо просимо прислухатися до думки мешканців села і переглянути пропозиції щодо пониження ступеня школи. Наполягаємо знайти оптимальне вирішення цієї проблеми і зберегти школу І-ІІ ступеня в с. Секунь, розробити модель збереження освітніх закладів громади, подбати в про їх готовність до повноцінної роботи, вивчити досвід збереження шкіл в інших громадах.

Ви, як сільський голова, повинні дбати про розвиток кожного населеного пункту громади. Село живе, поки живе школа.

Сподіваємося на розуміння і прийняття мудрого рішення. Додатки з підписами жителів села Секунь додаються.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.