Зневірена депутатка просила у Ігоря Чайки милосердя до громади «Сільмашу»

25.12.2021 о 10:59 · 2 хв читання

На попередній сесії Ковельської міської ради 25 листопада 2021 року депутатка від «Батьківщини» Віра Федосюк оголосила депутатський запит щодо освітлення вулиці Тараса Боровця, який підтримали 32 депутати, в тому числі й міський голова Ігор Чайка.

На першому пленарному сесійному засіданні 23 грудня Віра Федосюк взяла слово і заявила: отримавши від Ігоря Чайки відповідь, у якій вказано, що роботи не будуть проводитися до завершення будівельних робіт на вказаній вулиці, вона зневірилася у його діях. Адже ніхто не знає, коли забудується до кінця ця вулиця, а дітей з кожним будинком стає все більше і більше.

Крім того, на даній вулиці розташований храм Воскресіння Словущеє, куди постійно збирається люд з усієї округи на службу, в тому числі і в темну пору. З самого рання батьки ведуть і везуть дітей в дитсадки №11 та №14. Поруч знаходиться комунальна установа – Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та корпус №2 школи мистецтв, які зареєстровані на вулиці Відродження, 12-А, а проїзд до них – з вулиці Тараса Боровця.

За словами Віри Федосюк, малого того, що на цій вулиці немає освітлення (хоча з прийнятим рішенням виконавчого комітету Ковельської міської ради дана вулиця має статус освітленості Б4), то і покриття чекає ремонту.

Тому прошу вас змилосердитись до громади району «Сільмаш» та розробити документацію по освітленню вулиці Тараса Боровця, хоча б від котельні – школи мистецтв – церкви – вулиці Відродження, та зробити там ремонт покриття з коштів нерозподілених залишків 2021 року

– звернулася Віра Федосюк до Ігоря Чайки

Фото Ковельської міської ради     

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (10)
 1. А що заважало Федосючці освітити вул Тараса Боровця коли вона була при владі в Ковелі разом зі своїм Кіндером????? Чого Кіндер не зробив освітлення на тій вулиці??????

  1. Так Кіндер ЕНД компані і розікрали всю комунальну власність і бюджетні кошти

 2. Хай конф!скують вкраден! грош! ! зроблять все,що треба,грошей вистачить

 3. Усе дуже просто. Вєра Іванівна тепер сама там живе. От і “згадала” про освітлення.

 4. Не можу втриматись, щоб щось не ляпнути. 🙂
  Пам’ятаєте порося перед виборами на Сільмаші?
  От – поїли, от і маєте.
  А світло тут причому?

 5. Хай конф!скують вкраден! грош! ! зроблять все,що треба.П одайте громада й депутатов запит до прокуратури,т!льки не м!сцево!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X