85-річна мама депутата міської ради виграла тендер у міськвиконкомі на монтаж кондиціонера

03.10.2023 о 12:36 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Тендер на монтаж кондиціонера виконавчий комітет Ковельської міської ради оголосив і провів в один день.

Про це йдеться на сайті електронної системи публічних закупівель Prozorro.

Єдиним учасником і переможцем тендеру з монтажу кондиціонера стала 85-річна ковельчанка Любов Клімук, яка зареєстрована приватною підприємицею. Основний вид її діяльності – це ремонт комп’ютерів і периферійного устаткування. Нагадаємо, що на початку 2021 року вона виграла тендер з надання послуг вебхостингу для розміщення сайту Ковельської міської ради за майже 10 тисяч гривень. Цього разу, монтаж кондиціонера вартує 5 тисяч гривень.

Незважаючи на свій поважний вік, Любов Іванівна активно приймає участь у тендерах. Як зазначає сайт аналітики відкритих даних Clarity Project, підприємиця за останні чотири з половиною роки була учасницею у 417 закупівлях і скрізь перемогла. Нею підписано договорів на загальну суму 2,89 млн гривень, найбільше – з Ковельським МТМО на 1 млн 101 тис. 258,16 грн, а також управлінням освіти та виконавчим комітетом міської ради – відповідно 316 тис. 826,00 грн та 310 тис. 565,48 грн.

Любов Клімук є мамою депутата Ковельської міської ради, голови депутатської фракції партії «Слуга народу», першого кандидата на виборах у місцевому списку від цієї політичної сили Вадима Клімука. У попередній каденції він був депутатом міськради від «Об’єднання «Самопоміч», а до того – членом політичної партії «Сильна Україна».

Про історію успіху родичів журналісти вирішили запитати в депутата Вадима Клімука. Проте він не відповів на телефонні дзвінки та повідомлення. У реєстрах медійники знайшли номер телефону 85-річної Любові Клімук. Щоправда, відповіла її невістка, – йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».


Оновлено 04.10.2023 о 13:26 – додано інформацію від ТРК «Аверс».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (89)
  1. В такому віці можна виграти єдиний тендер – місце на кладовищі! Не смішіть людей і не показуйте себе ідіотами!

    1. Ми всі там будемо! Не робіть з людей дурнів. Якби синок не депутат, то хрен би виграла!

   1. Заплачу 1000 євро. Хочу побачити як той підприємець буде встановлювати кондиціонер. На стрем’янці з перфоратором у руках

  1. Це точно.І на той світ заберуть майбуть усе.Не дарма Господь відказався від людей,нечисть крутить світом,та що в кабінетах

  1. Це не ненависть, шановний,А люди правду пишуть.З людей у відкриту глузують.

     1. А не народ обирає? Не не народ голосує?

  2. А ви хочете щоб це сприймали з любов’ю??? Цю бабусю вже ладаном чути,а вона ще в тендері приймає участь.Коли вже нажереться неїн синок???Знаю де виготовляють гроби з карманами,але там вже гроші непотрібні будуть, так що життя потрібно прожити так,щоб про тебе могли сказати щось хороше. Не потрібно втягувати маму в такі афери

 1. Законодавство не обмежує за віком бажання громадян займатись підприємницькою діяльністю (надавати послуги, виконувати роботи чи реалізовувати товари). Не заборонено також доручення виконання вищенаведеного іншою особою.
  Читайте законодавство.

  1. При якій владі такого не було????Таке буде до тих пір поки будуть такі закони для корупціонерів.Роблять з людей дебілів!Баба виграла тендер,суддівські родичі всі бізнесмени,родичі депутататів всі бізнесмени.Так а для чого тоді займати робоче місце як що ви норм живете?В сім’ї чиновника НЕ ПОВИННО БУТИ БІЗНЕСУ.Ні жінка,ні баба,ні син.Хочеш бізнес звільняйся і все! Тоді ним буде дуже тяжко приховати свої статки

   1. Шановний проблема не в законах, а у тому що навіть ті що є, вони не виконуються. Можна взяти Швейцарське законодавство, і ви думаєте відразу заживемо, як Швейцарія??? У нас нормальні закони, а проблема в тому, що на їх хрін клали

  2. Подорожній ти сам з тієї кагорти,що писали закони під себе, помовч,або будь подорожній і пройди мимо

 2. та ми ж не проти. Тільки кумедно виходить вийграють тенедера стареньки родичі наших депутатів та міськрадівських тварюк

 3. Ключове місце в вашому дописі, шановні медіа, :,,Мама депутата…”
  Якось у других, не депутатських, мам не випадають такі ,,щасливі” виграші! Не смішить, а , вірніше, не дратуйте людей таким безглуздям!

  1. Не розумію, навіщо чіпати стареньку жінку. Не читайте і не дратуйтесь.

   1. Зачіпають не стареньку жінку, а її синочка, який прикривається мамою. Сам “слуга” не береже мами, а що ви хочете від сторонніх?

 4. Для того, щоб не вигравали тендери мами депутатів,не голосуйте за таких депутатів у слідуючій каденції.
  А якщо вже голосуєте за певну людину, то хоча б прочитайте хто вона така.

 5. Як тій мамі повезло,що син депутат Тендери виграє а син гроші відмиває.

 6. Вже ця мама не добре пам’ятає, як її звати, а не то , що брати участь в різних конкурсах.НЕ переживайте, коментаторів, воне не вміє відкрити компютер і читати не зможе. Це все синок- ненажера світ зажер би

 7. Не робіть з людей дураків,фірма може і зареєстрована на мамі Вадим,але бізнес це Клімука Вадима. Хоча всі ,,слуги народу,,роблять з людеф ідіотів

 8. Розуміючи, що ненависть до чиновників в декого аж зашкалює, хочу повідомити, що згідно Закону України “Про публічні закупівлі”, враховуючи вартісні межі, закупівля товарів, робіт і послуг може здійснюватись без використання електронної системи (укладення прямого договору). Знову ж таки – читайте законодавство.

  1. Ну так це ж треба читати, щоб зрозуміти. А це декому дуже складно, а то ще й дивися щось подумати треба.

   1. Тут має місце явне порушення чинного законодавства, але наші правоохоронні органи не займаються борьбою з корупцієї. І маєм те що маєм. Все іде на знищення державності. Корупція процвітає на всіх рівнях влади. Там не обходиться без фальсифікації і підробки документів. Складається враження, що прокуратура в м.Ковелі уже припинила свою діяльність.

 9. Чому стільки ненависті?
  Шановні хто ж їх обирає?
  Проблема в нас шановні, і у нашій тупості і ліні.
  Як прочитати хоча б біографію людей перед виборами, то вам не цікаво, а от дивитися наприклад дебільний квартал 95, чи дивитися таке лайно , як битва екстрасенсів то ніхто не пропустить. Самі понавибирають непотрібу, а потім виють.
  Як кажуть бідні бо дурні, а дурні бо бідні.
  А щоб такого не було, цікавтеся політикою, історією, бо це все циклічні речі, які постійно повторюються.

  1. Чому стільки ненависті? Тому що їх знову обдурили, і обдурять знову…Вони ж голосують за лозунги на бігбордах… Тільки не розуміють що цю рекламу кандидат буде “відбивати” ставши депутатом, мером, президентом… Наївні…

   1. Я частково з вами згідний. А щоб такого не було треба голосувати не за лозунги, а поцікавитись хоча б біографією людини яка балатується. Почитати ким ця людина взагалі працювала до того як балатується.Треба цікавитись політикою, історією. А в нас у виборця пам’ять коротка до трьох років.

    1. Смішно. Тут БІЛЬША ПОЛОВИНА навіть на вибори не ходила. В коментарях можна срати з дому, а на вибори сходити – то ще дупу з дивана треба підняти. Зате потім всі жаліються, що все херово і влада не така.

 10. …Якби ви вчились так як треба то мудрість би була своя… / “І мертвим, і живим, і ненарожденним…” Тарас Шевченко

  1. До чого ви ведете? Голосуйте, за кого завгодно, але жити маємо добре? Чи як?

 11. Я ще в 2019 зрозумів наскільки тупий наш виборець. Як кажуть ”мудрий нарід”.

 12. Голосуй, не голосуй, а буде той, кого призначили ще до виборів! І скажіть, що це не так? На виборах своя мафія!

    1. Можна підробити 2-3% голосів максимум, але ж погодьтеся , там десь така різниця й була. Але велика кількість голосувала і не за нього. Але в даній ситуації я з вами згідний

    2. Завжди розумних людей менший відсоток, 73% це з тих хто прийшов на вибори. А загальна явка на вибори було 45% . Крім загальних фраз про все і ні про що, ви можете сказати досягнення”найвеличнішого”?

    3. Через тупість вашого кумира, тепер ми кров’ю вмиваємось, за південь. І не факт, що відіб’ємо. А ви там щось написали про все і ні про що. Такі ж, як ви теж яника обрали, і теж казали їм видніше. Може теж скажите, що революцію гідності ця тупа більшість робила?
     В тому і справа, що гинуть найкращі, розумні молоді люди.
     Так буба молов там” главное перестать стрелять” . І відразу вам питання закінчив війну?
     А коли це опудало 3 місяці назад казало, як Коломийського лишив громадянства, а тут 2 дні тому у суді підтвердили, що він громадянин України.
     Ану розкажіть як так? Вам між очі сцять, а ви кажете, що це роса божа. А з поляками погляньте , як засралося.
     Моя вам порада, не дивіться лохомарафон.

  1. Неображайтеся, але мені здається ви з тої категорії людей, яким побарабану взагалі ті вибори, і за кого голосувати. Зате потім купа критики і все не так.
   Ще раз прошу не ображайтесЯ

   1. Скільки коштує від партії в мери, міську, обласну, Верховну?
    Критика. Смішно.

    1. Скільки б воно не коштувало, всерівно треба щоб люди проголосували. Просто найчастіше місце депутата купується за гречку, і подачки, бо ж ”мудрий нарід”.
     Скажете,що це не так?

     1. “Гречка» наше все. Як і дипломи за сало. І «хороші» робочі місця задарма.
      Так і живемо. На жаль.

     2. Перепрошую, перегляньте вище будь ласка, писав вам комент, помилково адресував іншій людині.
      Через те що тут кожен другий під ніком ”анонім”

    2. Так, я з вами згідний. Але ви подивіться на наш” мудрий нарід” . Люди не чим не цікавляться, нічого не аналізують, їм нічого не цікаво. Подивіться наш лохомарафон, це ніби йде дебілізація людей.

    3. Просто подивіться, південь був зданий , як добрий день, а половина до цих пір хлопає в лодоні ”найвеличнішому” бо ж він не втік. Оце рівень, нашого виборця. Хуже в сто раз, але ж не барига. А якщо вести з такими людьми аргументовану розмову, то крім того що ти порохобот, і образ, то аргументів не почуєш.

     1. А той що пішов і далі мутить воду кращий був злодій вищої марки!!

    4. Ну так, вам ще й досі порох винен. Типічьний електорат, зелі.
     Я з вами можу аргументовано поговорити, що було зроблено при ”пороху”, і що було зроблено при ще. Спробуємо?

    5. Це ж порох вам казав, готуйтеся на шашлики, коли весь світ волав про те що буде війна?
     Це ж порох Чонгар розмінував? Що південь захопили за три доби?
     А чому перед вторгненням дорогу в чотири полоси побудували в чорнобильській зоні?
     Це ж порох перерахував 33 мільярди на озброєння, і неотримали жодного набою?
     Це ж при пороху яйця по 17 грн за штуку?
     Порох вам теж я думаю винен, що куртки літні, при закупці стали зимовими?
     Це ж порох Баканова поставив правда?
     При бубі ,три роки поспіль завалювались держ закувлю на армію, жодного набою за три роки не надійшло у військо.
     А ще скажіть будь ласка, при кому закрили ракетну програму, перевели кошти і закатали в асфальт? Але я так розумію ,ви прихильник лохомарафону, де облизують” найвеличнішого”. Я можу продовжити просто набридло писати

    6. Давайте, я назву вам 5 реформ, які були зроблені при ”баризі на крові”, а ви назвете 5 реформ, які були втілені” найвеличнішим боневтіком”???

    7. Порох не святий, до його купа питань, і я не його прихильником, але а 2019 році в другому турі , я голосував за його. А коли ви голосували за людину, яка все життя хіхікала і насміхалася з України у тупому 95 кварталі, на що ви розраховували? Людина, яка в олігархів на корпоративах виступала, має з ними боротись? І людина далека від політики.
     А розумово їх порівнювати, це як х*й з пальцем рівняти розумієте.

    8. І ви взагалі розумієте, що юридично президент у нас Зеленський, а по факту Єрмак? Хочу у вас запитати як так, що у нас державою керує Єрмак, за якого взагалі ніхто не голосував? Поясніть мені будь ласка, бо може я чогось не розумію!?

     1. 73% краще знають. І відстоюють. Одні сʼєбалися, інші ухилянти. А третім по барабану.

     2. Анонім перегляньте вище комент вам писав, але помилково адресував іншій людині напевно. Через те що тут кожен другий з нікому анонім

     3. 73% це кількість з тих хто прийшов на вибори, а загальна явка була 45% .
      Ще раз перепрошую. Перегляньте вище, вам писав

     4. Не ображайтеся , але якщо вони знають так як ви, що не можуть навести жодного прикладу чи аргументу, то вони не знають нічого.( ще раз перепрошую ,перегляньте вище вам писав коменти два , перший комент по часу 18:24, другий 18:36) ще раз перепрошую за незручності

     5. Вибачте, можна щось конкретніше ніж ”73% краще знають”? Знають що? Я вас ще раз запитую ,давайте я назву, що зробив ”барига” , а ви скажете, що зробив” боневтік”? І ми порівняємо, і на основі їх дій зробимо висновок. Що скажете? Бо так ,без аргументів і конкретики, це пусті слова. Просто яника теж більшість обирала, яка краще знала. Не розумію на, що було розраховувати коли зека привели до влади, і зараз не розумію, що ви чекаєте від людини, яка все життя висміювала Україну, і стукала хєром по роялі.

     6. Ви не правильно щось зрозуміли. За виборців «зе» на аватарці. Знають в дужках.
      Ви я бачу ярий політікан. Наведіть приклади, то не до мене.

     7. Та не те щоб ярий політикан, але дуже давно цікавлюсь політикою, історією, і стараюсь багато читати.

 13. Зеленського призначили, чи тупі барани Голобородька надивились зі сватами?
  За Чайку я теж розумію ніхто не голосував так? Просто з неба попадали. А за моностадо в парламенті теж ніхто не голосував?

 14. Неображайтеся, але мені здається ви з тої категорії людей, яким побарабану взагалі ті вибори, і за кого голосувати. Зате потім купа критики і все не так.
  Ще раз прошу не ображайтесЯ

  1. Бот є*аний, ще десять раз напиши одне і теж саме. Голосують за те що гарно наобіцялиі ніяк по іншому, не виконують обіцянки – геть. Спизди*ли – геть, і так має бути

   1. Відразу видно розумного виборця. Ти бидло спілкуватись не вмієш, то кого ти обирати можеш?

   2. Так я й про те веду бот ти єб*ний, що лушпайки назразок тебе, голосують за гарні обіцянки, а не дивляться за кого голосують, і не цікавляться, що це за людина, ким працювала, звідки має кошти на вибори

 15. Ключове питання ЯК ТАК ВИХОДИТЬ, ЩО ОДНА І ТА Ж МАМА, ОДНОГО І ТОГО Ж депутата ВИГРАЄ ВСІ ТЕНДЕРИ !?

 16. Під..и, коли ви вже нажретеся, на той світ всі гроші не заберете, Тай не потягнете,… немає слів

 17. Вадим навіщо ти так підставив маму?????? Я чомусь рахував тебе за порядну людину,а ти виявився ГІМНЮК .Шкода що я навчався з тобою в одному навчальному закладі.Соромно комусь про це сказати,тому і пишу анонімно.

 18. Ще за місцевий «майбах» не читали і не бачили. Дивно. А з пінісом що? Зашився в тому Жеку, що зовсім не видно))

 19. Тут має місце явне порушення чинного законодавства, але наші правоохоронні органи не займаються борьбою з корупцієї. І маєм те що маєм. Все іде на знищення державності. Корупція процвітає на всіх рівнях влади. Там не обходиться без фальсифікації і підробки документів. Складається враження, що прокуратура в м.Ковелі уже припинила свою діяльність.

 20. ТУТ роботи для прокуратури НАБУ непочатий край. Але все пучком ((( щось тут не так!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X