Андрій Миронюк: «Багато хто залякує мене відсутністю досвіду»

21.10.2020 19:08

Наймолодший кандидат у депутати Ковельської міської ради від партії «Слуга народу», засновник проекту Kowel.Vintage Андрій Миронюк став ще одним гостем нашої редакції.

Розкажіть про себе. Де навчалися, чим зараз займаєтеся?

— Якщо коротко і про все, то, можливо, ви бачили старі світлини Ковеля у поєднанні з сьогоденням – Kowel.Vintage – то це я (сміється).

Через два тижні мені буде 20 років. Я напевно один з наймолодших кандидатів в Україні. Навчався у спеціалізованій школі №3. Останні два роки працевлаштований на фірмі міжнародних автоперевезень, займаюся логістикою. У вільний час вивчаю літературу, історію, розповідаю про старий Ковель та займаюся музикою.

Хто для вас є взірцем у житті?

— Насправді це дуже складне запитання. Усе залежить від сфери.

Якщо музикант, то Даймбег Даррелл.

Якщо політик, то, напевно, Маргарет Тетчер.

Якщо підприємець, то однозначно мій батько.

Якщо волонтер, то моя мама (займається ГО «Kovel Animals»).

Якщо військовокомандувач, то Ервін Роммель, або Наполеон Бонапарт.

Усе залежить від діяльності. Ми – люди – так створені, що неможливо бути кращим у всіх сферах.

Якою діяльністю ви займаєтеся у ГО «ЛавКовельНав»?

— Переважно соцмережами, та контент-планом. Однозначно, за успіх нашого проєкту потрібно дякувати Роману Дідицькому та команді.

Чому тоді, на вашу думку, окремі конкуренти нарікають на вашу бездіяльність в межах цієї організації?

— Тому що один суб‘єкт дуже ображений на мою претензію. Після чого записав ролик, де перекрутив мої слова. На це відповідь дам після виборів, бо не хочу, щоб він піарився за мій рахунок. Тому поки його ігнорую. Після виборів розповім про цю ситуацію.

Де ви берете інформацію про історію рідного міста? Які ваші джерела?

— У мене це майже кожен день запитують (сміється). Різноманітні сайти, форуми тощо. Також шукаю різною мовою: українська, російська, англійська, польська, німецька та навіть іврит.

До прикладу, авіазнімки за 1939-ті та 1944-ті роки я дуже довго шукав. І знайшов їх в архіві, який перебуває у Вашингтоні, США. Довелося за власні кошти викупляти.

Скажу так: найважче знайти те, чого немає.

Багато що доводиться шукати методом дедукції, як робив Шерлок Холмс. Місцезнаходження деяких світлин я навіть визначаю по тому, як там падає тінь. По тіні можна зрозуміти, в якій частині міста було зроблено фото. Довго це все пояснювати…

Проблема №1 м. Ковеля – це…

— Я вважаю, що це проблема не лише Ковеля, а й України в цілому – це виїзд кадрів та молоді. А якщо говорити суто про Ковель, то проблем дуже багато. Про що говорити, якщо у нас споживча планка настільки низька, що ми радіємо тому, що на вулиці провели освітлення. Здавалось би, 2020 рік на дворі. Багато де каналізація вже віджила своє, багато де потрібно робити дороги і таке інше. Проблем чимало, але якщо просто сидіти і займатися їх обговоренням, то менше їх не стане. Тому потрібно діяти.

Що саме ви плануєте робити у разі обрання депутатом?

— Ідей є багато. Але найперше, що хотів би зробити, – це скейтпарк. Я вважаю, що це круто, тим паче це ще більше заохочення для дітей займатися спортом. А так ідей ще є багато, але про це – іншим разом.

Яким чином ви збираєтеся втілювати в життя свої наміри?

— Або через міську раду, або разом з ковельчанами будемо збирати кошти через нашу ГО «LoveКовельNow».

На підґрунті якого досвіду збираєтеся провадити діяльність?

— Багато хто залякує мене відсутністю досвіду, але в сьогоднішню еру ми можемо зробити абсолютно усе.

Ті, що зі мною краще знайомі, знають, що усе, чим я займаюся – те, до чого я дійшов самостійно. Головне знати метод! Тим паче, у мене в команді є спеціалісти, які є компетентні в багатьох питаннях. Тому я впевнений, що усе буде не лише добре, а ще краще.

Поділитися:

Коментарі

  1. Оце клоун. Розказує що треба дороги каналізацію. Але найперше скейтпарк зробив би🤦‍♂️Жесть. Гроші уе чудо збирати буде з ковельчани на свої проєкти. Він наркоман?🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  2. Як з якої сторони подивитись, Андрій правильно розсуждає, так як молоді потрібно розвиватись, а не тільки пригати в паркові. Дорогі зачекають, не в такому вони і критичному стані, тим більше деякі вже роблять. А ви замість того щоб писати якусь вибачте за вираження ХРЕНЬ, пішли б краще працювати, да так щоб не залишалось часу на осужденіє інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.