Аукціон з продажу Ковельської виховної колонії не відбувся

28.10.2021 о 13:30 · 2 хв читання

Аукціон з продажу комплексу приміщень Ковельської виховної колонії не відбувся.

Про це Суспільному телефоном розповіла заступниця начальника відділу орендних відносин Фонду держмайна України Наталія Некрасова.

Торги мали відбутися сьогодні, 28 жовтня, о 13:17.

Зі слів Наталії Некрасової, на аукціон не було заявки від жодного з потенційних покупців. Наразі система автоматично перенесла торги на 26 листопада.

Стартова ціна колонії була 41 624 692 гривень. Наразі система автоматично зменшила вартість колонії вдвічі.

Територія Ковельської колонії, яку виставили на торги, становить майже п’ять гектарів. В комплекс об’єктів входять 33 будівлі.

Фото: Суспільне Волинь

У липні минулого року Мін’юст вирішив закрити вісім колоній в Україні, серед яких була і Ковельська виховна колонія. Місцеві депутати тоді звернулися до Президента України з проханням зберегти заклад.

У серпні 2020 року з Ковельської виховної колонії вивезли 23 засуджених, які відбували там покарання. Таке рішення ухвалили в Мін’юсті через продаж закладу. Колонія працювала з 1966-го року та була розрахована на 256 ув’язнених.

Як розповів Суспільному голова Регіонального відділення Фонду держмайна України Владислав Калинець, гроші, які виручать на аукціоні з продажу Ковельської виховної колонії, спрямують на будівництво нових слідчих ізоляторів. У Луцьку нового СІЗО не будуватимуть.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. НЕДАРМА БАНДА ПРИДУМАЛА ТЕНДЕРИ. Доведуть вартість до 10 гривень і викупить її якийсь ссраний депутатик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X