Баба не хоче, а дід вже й не може. Або «танці з бубном» по-ковельськи

Андрій Миронюк
10.02.2023 о 10:49 · 3 хв читання

Саме так я б охарактеризував «бажання» влади відремонтувати містки-пірси вздовж місця масового відпочинку ковельчан і гостей міста – набережної водосховища.

В травні буде вже рік, як триває моє «листування» у вигляді депутатських звернень до міської влади з проханням не ганьбитися та, нарешті, відремонтувати ті нещасні містки.

Але, що не відповідь, то комедія.

Спершу, вони «проводять обстеження з визначенням доцільності ремонту», а тепер у них казначейство «не пропустить» такий вид робіт.

Помічник нардепа Денис П’ятигорець, міський голова Олег Кіндер і нардеп Степан Івахів відкривають у Ковелі набережну, 25 червня 2017 року / Фото: ВолиньPost

Особливо кумедно все це виглядає на фоні того, що комунальне підприємтво «Добробут» скаржиться на малу кількість роботи. Наче як, ледь вистачає на оплату заробітньої плати робітникам.

Проте, в той ж самий момент, владці ігнорують можливість для підприємства легально заробити. Казус? Більше того – дикість та безпардонність!

Саме це я охарактеризував би отим «баба не хоче». А що ж тоді «дід не може»?

У своїй відповіді керівник міста апелює тим, що ці об‘єкти (містки), підпадають в перелік малих архітектурних форм і саме через це їх ремонт провести неможливо.

Як мені вказали у відповіді на депутатське звернення, мовляв цей вид робіт є «витратами непріорітетного призначення» і через постанову Кабінету Міністрів України під номером 590 проведення ремонту є неможливим.

Після чого я ознайомився із даною постановою КМУ і зробив для себе висновок – все вони можуть! Оскільки, урядовий документ не містить заборони на проведення поточних ремонтів, більше того, дозволене придбання матеріалів, будівельних матеріалів, оплата послуг поточного ремонту і так далі.

Можете й самі все це перевірити у тій ж постанові КМУ №590 – стаття 19, пункт 2.

Особисто мені абсолютно незрозуміле таке палке небажання ковельської владної верхівки, нарешті, благоустроїти об’єкти, котрі нині несуть пряму загрозу життю та здоров’ю чималої кількості ковельчан. А саме молоді та дітей, які полюбляють проводити час над водою водосховища Турії.

Ігор Чайка не хоче продовжувати справу Степана Івахіва по благоустрою набережної? / Фото: Волинська правда

Чи, можливо, зробити поточний ремонт містків вздовж берега є не цікавим високопосадовцям, які звикли маніпулювати багатомільйонними проєктами? Ось дорогу будувати вздовж берега по зеленій зоні, по людських городах – оце да! Вкотре можна з вигодою «освоїти» багатомільйонні бюджетні ресурси. А з кількох десятків дощок, який інтерес?

Я не вимагаю неможливого. Все, чого я прошу в інтересах виборців, це відремонтувати містки – абсолютно копійчане питання для понад пів мільярдного міського бюджету.

Але ж ні – потрібно влаштовувати «танці з бубном» та ще й так ганьбитися. Кілька десятків дощок…

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (11)
  1. Нехай також дороблять підхід до пірсів. Там від бруківки до сходів кругом ями. Мабуть планувалось укласти бруківку щоб все було в один рівень, але ж нахіба, і так піде… Якщо бути не уважним то можна ох як смачно перецепитись і піти юзом

  2. влада дає роботу тому, хто її принесе частину заробленого і всуне в кишеню. Невже ж ви не знаєте, що банда керує містом? Проаналізуйте роботу КП “Верес” і вам все стане ясно.

  3. Оголосити тендер на проведення робіт,а Яша переможця знайде і пару лямів приклеїть.

  4. А може вже й цього солоденького ігорчика треба викинути на смітник, бо не має власного Я ,а нам не потрібні перевертні!

  5. Івахів наш цар, я буду йому служити, кому потрібна та набережна?

  6. давно відомо – коли хочуть щось зробити, то знайдуть десяток варіантів і можливостей. А коли не хочуть – то буде сотня з плюсом причин про неможливість….

  7. Рекомендую самому полагодити ті містки.Хоть щось зробити у цьому житті.А то працюєш більки язиком….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X