Біля Ковельської міськради буде постійно червоно-чорний прапор

25.03.2021 14:34

Сьогодні, 25 березня, на 7-й сесії Ковельської міської ради прийнято рішення щодо червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу. 

Депутати проголосували за основу і в цілому з правками за проєкт рішення «Про використання червоно-чорного прапора на території Ковельської ОТГ на постійній основі». «За» віддали свої голоси 28 обранців громади, 3 – утримались.

Нагадаємо, автором проєкту є голова депутатської фракції ВО «Свобода» Валерій Черняков.

Згідно рішення, поблизу центрального входу Ковельської міської ради буде встановлено флагштоки із Державним прапором, червоно-чорним та прапором міста Ковеля. На бульварі Лесі Українки біля пам’ятника «Борцям за волю України» також встановлять на постійній основі червоно-чорний прапор.

У визначені міськрадою дати всі структурні підрозділи та комунальні підприємства Ковельської територіальної громади (у місті та селах) зобов’язані будуть вивішувати на своїх головних будівлях червоно-чорні прапори.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Гідна прикраса для порепаного фасаду будівлі. Повністю характеризує міську раду.

  2. Прапор в країні один! якого Х** повісили оцю срань? Хто Банлера – герой? Та невже?? Як казав колись Бєня, тягнибоковская проститутка – той, хто це все придумав. Як нема чим зайнятись, дурню, то склади мандат і дай депутатам вирішувати нагальні проблеми

  3. Походу хтось вкрай йобнувся. Вікіпедія, який державний прапор в Україні? Синьо-жовтий. А червоно-чорний тоді шо? Революційний прапор ОУН. При чом тут білий дом? Черняков, ти дебіл блять

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.