Хочуть, щоб над Ковелем постійно майорів бандерівський прапор

08.02.2021 16:43
Фото ілюстративне

Голова депутатської фракції ВО «Свобода» у Ковельській міській раді Валерій Черняков зареєстрував проєкт рішення ради «Про використання червоно-чорного революційного прапора на території Ковельської ОТГ».

Автор проєкту пропонує, щоб на адміністративній будівлі Ковельської міської ради поряд з Державним Прапором України постійно був червоно-чорний прапор національно-визвольної боротьби українського народу, який ще називають – бандерівським.

У проєкті також говориться про підняття червоно-чорного прапора на будівлях комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради у дні, перелічені у додатку до цього рішення. Вивішувати прапори будуть рекомендувати керівникам інших підприємств, установ, організацій (незалежно від форм власності) та громадських об’єднань міста. Бандерівський прапор також постійно має бути у сесійній залі поруч з Державним Прапором України та Хоругвою міста Ковеля.

Нагадаємо, сесія Ковельської міської ради 22 лютого 2018 року одноголосно вирішила вивішувати червоно-чорний стяг у визначені дні на адміністративному будинку, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування. Авторами того проєкту рішення були голови двох депутатських фракцій – Вадим Ткачук (ВО «Свобода») та Василь Дудка (ВО «Батьківщина»).

Поділитися:

Коментарі

 1. якби не та бандерня, то і Україна була б нормальною. Працювали б всі заводи і фабрики, не кланялись би всім країнам щоб дали грошей на прожиття. Не їхали б наші заробітчани(більшість з вищою освітою) витирати дупи італійським інвалідам, не вказувалиб б америкоси які заводи нам закривати а які мають працювати( приклад Мотор Січ) не було б війни, не було б такого мерзенного слова субсидія, безробітний. Багато чого ми втратили завдяки бандерівцям. Нехай вони того прапора собі на могилі поставлять.

  1. Тобі на могилі поставимо! Поки такі гнити як ти будуть проти героїв України, у нас не буде майбутнього. Якщо ти нічого не можеш добитися в житті, то їдь мити дупи в Італію. Як би не патріоти, України ще в 14-му році не було б.

   1. То це псевдонаціоналістична патрія свобода врятувала Україну??? ой, що ви таке кажете! Псевдопатріотизм це не круто!!!

 2. Говорили-балакали, сіли і заплакали!! Вам більше нема чього робити?? То йдіть краще сніг вимітайте! Я не проти вшпнування героїв, не проти, і тільки підтримую пам’ять захисників, але цей прапор як на мене нічого не вартий! Вже ладно прапор з гербом повісити – бо то є державнп символіка. До чого тут червоне і чорне??

  1. Почитайте історію цього прапора спочатку, і тоді скажете як ви вшановуєте память про захисників…

 3. А тягнибок вобще дебіл кончаний. Не позорте себе і вийдіть з тої дупи, поки вас самих не винесли!! Батьківщини це теж стосується, тупі зрадофіли

 4. якби не було цих “патріотів” було б +20 000 українців Крим Донбас і т д!!!! Вішайте відразу ж Гітлера свастику чому ні???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.