Депутат нарікає, що біля міськради флагштоки «заховали» за ялинами

31.08.2021 14:26

На останній сесії Ковельської міської ради виникла дискусія з приводу місця встановлення флагштоків.

Нагадаємо, більше півроку тому говорилося, щоб встановити біля адміністративного будинку три флагштоки для прапорів – Державного, червоно-чорного та міста Ковеля. Підприємець з Харкова, який переміг на тендері, доставив лише два флагштоки, бо один дорогою десь загубився. Згубу розшукали і прапори встановили.

Втім, голова депутатської фракції ВО «Свобода» Валерій Черняков висловив претензії до секретаря міськради Оксани Багнової.

Хто вирішував, де поставити флагштоки з прапорами біля міської ради? Ну, я розумію, що відповідає Оксана Леонтіївна. Вам стидно? Я розумію, якщо ви боїтеся червоно-чорного прапора, то навіть жовто-блакитного ви заховали за ялинками, щоб ніхто його не бачив. Подалі від очей!

– мовив він

Валерій Черняков також повідомив, що на День Незалежності проїхався по комунальних підприємствах міста і не побачив на фасадах їхніх адмінбудівель червоно-чорних прапорів, які мали би бути вивішені, згідно рішення міської ради від 25 березня 2021 року.

Ви за них відповідаєте. Чому?! Якщо ви не можете за цим слідкувати, ну давайте тоді візьмемо на постійну основу і не треба буде дзвонити в школи чи в «Ковельтепло», щоб вони повісили прапор

– запропонував депутат

Оксана Багнова пояснила, що у розмові з головною архітекторкою міста Людмилою Мурай було наголошено, що флагштоки мають стояти біля міської ради, і що влада поставила прапори там, де їх найкраще видно. Мовляв, які закиди можуть бути?

Черняков нагадав Багновій, як вона йому сказала, що флагштоки «будуть на рівні міського голови», тобто на рівні вікон кабінету Ігоря Чайки, а вони явно не «дотягуються» до третього поверху.

Ми не дотягнули. Бачите, ми навіть і вище поставили, але не дотягнули

– виправдовувалася секретар міської ради

Тоді «свободівець» спитався, чи часом не підмінили флагштоки, бо ж перед тим згубили одного…

На це Оксана Багнова запевнила, що «вернулися нам флагштоки», і сказала з іронією, посміхаючись, що ще не родився той, кому вгодили.

Поділитися:

Коментарі

  1. а чому бандерівська шмата взагалі там має бути? Це що, державний символ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.