Біля Ковеля запрацювала нова сміттєсортувальна лінія

13.07.2020 о 15:27 · 2 хв читання

Продемонстрували роботу сміттєсортувальної лінії поблизу Ковеля.

Міський голова Олег Кіндер разом зі своїм заступником Андрієм Товстигою ознайомились із роботою оновленої сміттєсортувальної лінії на полігоні твердих побутових відходів, інформує Ковельська міська рада.

Директор ТзОВ «ЕКО-СФЕРА НОВАЦІЙ» Олександр Маруняк розповів посадовцям про її можливості, пропускну здатність та поділився планами на перспективу.

Ця сміттєсортувальна лінія працює на базі колишньої. Кілька місяців підприємство готувалось до її перезавантаження. Привезені відходи відсортовує персонал, розподіляючи на кілька видів: пластик, скло, метал, папір. Далі матеріали здають на пресування і збувають підприємствам, які займаються їх переробкою.

На сьогодні лінія здатна пропустити 50 кубів сміття за 40 хвилин. За словами керівника підприємства, з часом вони хочуть встановити нову більш потужну та збільшити кількість робочих місць з 10 до 20.

Це надзвичайно актуальний для Ковеля проєкт. Навіть якщо одна з десяти машин з відходами не буде вивантажена на полігоні, то можна уявити, на скільки менше їх буде в рік. Лінія дозволить зменшити навантаження на ПТПВ. Це одне із наших завдань. За два останні роки для цього уже встановлені у місті нові баки, які дають можливість розділяти цінні ресурси, а тепер запрацювала сміттєсортувальна лінія. Місто зацікавлене у тому, щоб у підприємства все вийшло, адже це на користь обом сторонам

– зауважив Олег Кіндер

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. – Так можливо і не потрібно сміттявих бачків ставить, щоб не смерділо під будинками !!! САМІ СОРТУВАТИМУТЬ.
    Привезені відходи відсортовує персонал, розподіляючи на кілька видів: пластик, скло, метал, папір. Далі матеріали здають на пресування і збувають підприємствам, які займаються їх переробкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X