Чого їздив у Польщу перший заступник мера Ковеля разом з депутатами?

18.05.2023 о 09:26 · 2 хв читання

Делегація з Ковеля відвідала польське місто-партнер Ленчну.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

До складу делегації входили: перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев, начальник управління культури молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля, директорка комунального підприємства «Ковельські парки» Віра Федосюк (обидва – депутати міської ради), головна спеціалістка управління економічного розвитку та торгівлі міськвиконкому Тетяна Когрушева.

Під час зустрічі з бурмістром Лешеком Влодарскі обговорили напрямки подальшої співпраці. Як зазначив Тарас Яковлев, варто використати дружні стосунки з вигодою для обох громад, взявшись до написання проєктів за новою перспективою ЄС.

Як відомо, у травні планується відкриття І конкурсу пропозицій у рамках Програми «Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027», яка дає можливість розвивати території, охоплені співробітництвом між Україною та Польщею. Громади зможуть подавати заявки на отримання коштів ЄС за пріоритетами: «Здоров’я» (бюджет 37,36 млн євро) та «Довкілля» (бюджет 43,75 млн євро).

За умовами програми транскордонного співробітництва, 90% проєкту будуть фінансуватись із фондів ЄС, 10% – переможцями конкурсу. Максимальна сума гранту – 2,5 мільйони євро.

За словами мера міста-партнера Лешека Влодарскі, Ковель і Ленчна уже мають досвід такої роботи. І вони готові до подальшого співробітництва та написання нових проєктів, які будуть цікавими для розвитку обох міст.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. одні дармоїди. а чому б не взяти двірника. нехай би поїхав перейняв досвід прибирання у пшеків

  2. Там де яша висунув свого п’ятака – все з того буде ПШИК.Не вірю цьому маланцю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X