Чому голова Ковельської районної ради їздив до Польщі

21.07.2022 15:18

Нещодавно голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак побував з дружнім візитом у місті Хелм (Республіка Польща).

Голова райради подякував в особі уряду міста Хелм братньому польському народу за постійну підтримку та допомогу, яку вони надають Україні від початку повномасштабного вторгнення військ рф, – повідомляє Ковельська районна рада.

В’ячеслав Шворак акцентував, що надана допомога є неоціненною, адже левова частка надійшла саме з польських гуманітарних хабів, які стали коридором життя України, за що ми дуже вдячні полякам.

В свою чергу заступниця Хелмського міського голови Дорота Цеслік сказала:

Ми раді, що можемо допомагати українському народу в тяжкі часи. Зичимо, аби цей військовий кошмар якнайшвидше закінчився і ми могли б зустрічатись у мирній Україні

Окрім того, у ході бесіди обидві сторони висловили готовність до подальшої співпраці в розбудові товариських відносин, економічних зв’язків, культурного обміну тощо.

Фото Ковельської районної ради

Поділитися:

Коментарі

  1. Мені теж цікаво. У нас навіть президент не виїздить за кордон, чого це чмо поперлося?? По якій квоті?

  2. Йому пох… це ж адвентист 7 дня чи 6… вони не можуть брати зброю до рук, їм релігія забороняє, тому вони рахують себе не військово зобов’язаними, а от красти і нещадно нищити ліс, цього релігія дозволяє… мені цікаво, я колись доживу до того часу щоб усіх власників пилорам поставлять раком разом з їхніми сім’ями? Це дурдом просто, ви не уявляєте скільки вони крадуть того лісу, а зараз ще й під виглядом деревини на окопи і бліндажі… гидко дивитись просто на цю людину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.