Чому іменні премії мера виплачують з бюджету громади?

05.10.2021 11:15
Фото ілюстративне

Обдаровану молодь треба підтримувати! Проти цього, мабуть, ніхто не заперечить.

Успішних школярів у Ковелі влада підтримує роками. Ще 21 лютого 2002 року виконком прийняв рішення № 60 «Про встановлення іменних премій для обдарованої учнівської молоді».

Посилаючись на це рішення, міський голова Чайка Ігор видав розпорядження №270-р від 20.09.2021 року «Про призначення іменних премій міського голови».

Іменні щомісячні премії будуть отримувати 30 найкращих учнів шкіл та ліцеїв нашої міської територіальної громади. За хлопців і дівчат можна тільки порадіти.

Але чому мова йде про іменні премії саме міського голови? Невже Чайка Ігор буде преміювати учнів за власний рахунок? Зовсім ні! Кошти – міської громади, тобто бюджетні!

У розпорядженні вказано: Фінансовому управлінню (В. Романчук) забезпечити виділення коштів управлінню освіти на щомісячну виплату премій згідно кошторисного призначення. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Н. Маленицьку.

Я переконаний, це – неправильно, коли використовують гроші громади під приводом звеличування іпостасі будь-якого міського голови.

Премія має бути або міської громади, або міської ради, яка від імені тієї ж громади розподіляє бюджетні кошти.

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

 1. а де він візьме гроші? він же не встиг ще розікрасти ЖЕК1, як кіндер з товстигою і памідорихою розікрали жек 2 і взули ковельчан мільйонів так на 10

 2. ХВАТИТЬ СРАТИ НА ГОЛОВУ ГОЛОВІ!!!!
  ДЕ ВИ БУЛИ 18 РОКІВ????!!!!!
  ЦИТАТА
  “Ще 21 лютого 2002 року виконком прийняв рішення № 60 «Про встановлення іменних премій для обдарованої учнівської молоді».”
  В НАС ВСЕ БУЛО Є І БУДЕ ЧЕРЕЗ ЖОПУ
  І НА ТОМУ БУДУТЬ ПІАРИТИСЯ ЯК ГОЛОВИ ТАК І ЖУРНАШЛЮХИ
  ——
  ХАЙ ПЕРЕЙМЕНУЮ ПРЕМІЮ – РАЗ ЗАРАЗ ГРОМАДИ, І ГРОШІ ГРОМАДИ – ТО ХАЙ ХОЧ ПЕРЕЙМЕНУЮТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.