Чиновники мерії показали місце, де у Ковелі мають будувати елеваторний комплекс

03.06.2023 о 11:29 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Міська влада оприлюднила містобудівну документацію детального плану території розміщення нового елеваторного комплексу, який планують збудувати на вулиці Луцькій, та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Замовником документації є відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради, а розробником – ТОВ «АМ ХОРС» (м. Львів).   

Дозвіл на розроблення детального плану території було надано рішенням міськради від 23 листопада 2022 року №28/34, згідно клопотання ТзДВ «Ковельська реалбаза», власником якого є депутат Волинської обласної ради від Аграрної партії Іван Смітюх.

Планом території  передбачається формування земельної ділянки площею 0,2182 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства переробної промисловості, та 0,2152 га для обслуговування існуючого укриття. Також проєктом опрацьовуються існуючі земельні ділянки площею 1,3365 га, 1,0898 га, які перебувають у приватній власності для розміщення та обслуговування адміністративних і виробничих приміщень та 0,0983 га, яка перебуває у комунальній власності.

Проєктні рішення включають розміщення елеваторного комплексу та будівництво під’їзних колій з примиканням до колій АТ «Укрзалізниця» (широкої та вузької) для здійснення транспортних і залізничних перевезень.

Громадські слухання з обговорення цієї містобудівної документації відбудуться 13 червня 2023 року о 15:00 в сесійному залі Ковельської міської ради.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X