Суд виправдав депутата Ковельської міської ради за п’яне водіння опівночі

04.06.2024 о 12:16 · 2 хв читання

Депутат Ковельської міської ради Руслан Александрук не поніс ніякого покарання за те, що п’яним керував автомобілем під час комендантської години.

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду від 31 травня.

Згідно з матеріалами справи, яка надійшла від патрульної поліції, 8 листопада 2023 року о 00:01 на вулиці Сагайдачного він керував автомобілем марки «Renault Duster», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння.

Справа була зареєстрована у суді 13 листопада. Розгляд призначався 6 разів, але через неявку депутата-правопорушника слухання відкладалося і відбулося лише 31 травня, тобто через пів року після пригоди.

У постанові суду чомусь не вказано, який вміст алкоголю в крові був у водія.

Александрук Р.М., згідно наданих ним документів, виконував невідкладне завдання, пов’язане з обороною. За обставин, що склалися, Александрук Р.М. змушений був сісти за кермо. Александрук Р.М. не мав значного ступеня сп’яніння, як видно з відеозапису, вів себе адекватно, його здатність належно керувати автомобілем була збережена.

У зв’язку з викладеним, шкода, завдана діями Александрука Р.М. є менш значною, ніж відвернена шкода.

Александрук Р.М. надав достатньо документів для того, щоб переконатися в його добросовісності, він безкоштовно взяв на себе волонтерські обов’язки, використовує для цієї діяльності права водія і позбавити його цих прав означатиме позбавити суспільство активного помічника, здатного допомагати у скрутний момент

– йдеться у постанові

Суддя Сергій Панасюк постановив закрити справу щодо правопорушника про притягнення його до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП, «оскільки дії вчинені ним в стані крайньої необхідності».

До речі, в останній декларації про майно та доходи депутата міськради від Аграрної партії Руслана Александрука автомобіль «Renault Duster» не значиться. Цікаво, що у цій декларації він вказав посаду та місце роботи: начальник станції виробничого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» АТ «Укрзалізниця», однак заробітна плата була отримана ним за основним місцем роботи у ТОВ «Ковельська реалізаційна база хлібопродуктів» (посада не вказана). Як відомо, засновником та кінцевим бенефіціарним власником цієї фірми є депутат Волинської обласної ради від Аграрної партії Іван Смітюх.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (38)
 1. Завдяки ,,чесному) судді Панасюку ми втратили свою спадщину! Бог не фраер!

 2. Випивший хлопчина на тротуарі на електросамокаті 17000 грн. Штраф. П’яний в дупу дупутатішка в комендантську годину- не винний. Справедливий європейський суд.Україна – це країна в якій захищені права громадян. (Дупутатів, чинуш і решти підріотів)

 3. Вдів вишиванку тявкнув слава Україні – і закони не писані.

 4. Хто би сумнівався! Ще такого не чув. Бути за кермом із запахом алкоголю та ще й у комендантську годину? І він правий! Оце суди! Європейці можуть позаздрити! Ганьба вам судді і всі чинуші!

 5. Ска, власова виправдали, цього теж виправдали? Нафіг цей суд, виписуйте премії депутатам за те, що бухі за кермом 🤬

 6. Якщо його зупинили й затримали полісмени, то виходить, що невідкладне завдання з оборони він не виконав?

 7. Дякуємо за захист, пане Руслан Александрук! Тепер нам нічого не загрожує!

 8. Але ви і всі продажні сукі! Падлюкі, коли ви вже нажретесь?

 9. повний п—здец спалити білийдім разом з депутатами і чайкою якій там нах не здався

 10. Це дійсно була невідкладна операція з взяття в рот в судді Панасюка. Вона була засекречена, пів року не можна було розкривати деталі

 11. Немає в Ковелі для простих людей секретних завдань,щоб скасувалии 17 000 за п’янку і не забрали права!!!Дасть Бог і до суддів дійде справедливість,на все свій час,ну не може бути так завжди, Господь все бачить.

 12. Це у нас такі суди? Це бляд…ство якому немає меж ! За що гинуть наші хлопці ? Слава Україні ! Героям слава!

 13. Згідно реєстраціі в закордоних реєстрах: Ковельський міськрайонний суд – це приватна американська фірма, яка здійснює свою комерційну діяльність на територі Украіни. Тому – нічого дивного немає. Заплатив – вирішили як треба!Ні – тоді плати… Піратський Капіталізм мать вашу…

     1. З дива пишете із ФСБ!? А тикати мені бидло колгоспне не треба. Ми звами корів разом не пасли. Вивчить спочатку манери. А то за таке дресирування невідомоі вам людини. І по пицв можна отримати.

 14. А в цих так званих поліцейських службові посвідчення були!? Чи Просто спеціалні жетони!? Якщо не було службового посвідчення то це не поліцеські, а ряжені дебіли. Я скільки не запитував в Ковелі у цих… приватних охорлнців, що себе називають поліцейськими – жодного разу мені службового посвідчення так і гепоказали. Не поліцейські це були, не поліцейські…

   1. Проблема у тому, що вони не поліцейські від слова ВЗАГАЛІ. Згідно офіційного Витягу із ЕДР у ГУНП у Волинській області не має такого структурного підрозділу як ГУНПУ у місті Ковель. НЕ МАЄ!Від СЛОВА ВЗАГАЛІ!Перевірте в держ реєстрі, гугл і ЦНАП Вам у помічь.

    1. Якщо в реєстрі косяки, то це не вина поліцейських. В даному випадку вони своє діло зробили добросовісно, не побоялися, що бухив виявився депутат.

     1. Вони не поліцейські від слова ВЗАГАЛІ!Ви, що розумово відсталий?Не згаєте, що таке ЕДР?Може Ви Мусор чи профан!? Жаль звісно вас. Співчуваю…

 15. Починати необхідно починати з тих, хто фінансує іх власними податками. Питання: Ви податки сплачуєте!?Індуси колись відмовились плати Ост-Індійській компаніі та отримали незалежність. Ви і далі хочете, щоб Вами керували британські та американські транскорпораціі!? Ну, тоді прапор Вам руки! Хто ж Вам заважає іх не фінансувати!?Ви ж влада, згідно того проєкту конституціі 1996 року. Вперед ! Удачі! Ми прикриємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X