Підприємству депутата віддадуть в оренду на 49 років дві ділянки комунальної власності

11.01.2023 о 10:53 · 2 хв читання

Товариство з додатковою відповідальністю «Ковельська реалізаційна база хлібопродуктів» має намір отримати в оренду на 49 років дві земельні ділянки, площами 0,2459 га та 0,1195 га, у Ковелі на вулиці Луцькій, 15 для будівництва і обслуговування під’їзної колії.

Відповідний проєкт рішення 9 січня 2023 року подано на розгляд Ковельської міської ради. Автором документу є начальник відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Вадим Логвінов.

Як зазначається у проєкті, обидві ділянки є землями Ковельської міської ради, які не надані у власність чи користування.

До речі, депутати міськради 23 листопада 2022 року прийняли рішення «Про дозвіл на розроблення детального плану території на вулиці Луцькій, 19». Також триває передпроєктна робота з реконструкції вантажного терміналу ТзДВ «Ковельська реалізаційна база хлібопродуктів» на вулиці Луцькій, 15.

У проєкті рішення йдеться, що підприємство має замовити розроблення документації із землеустрою, при цьому міська рада зарезервує вищевказані земельні ділянки на період виконання проєктно-вишукувальних робіт терміном на один рік.

Згідно даних сервісу Опендатабот, директором та власником ТзДВ «Ковельська реалізаційна база хлібопродуктів» є ковельчанин Іван Смітюх – колишній голова Ковельської районної державної адміністрації, а нині депутат Волинської обласної ради від Аграрної партії України (на виборах 2020 року перший кандидат від цієї політичної партії до облради).

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. І віддав корупціонер ворогу України клапоть державної землі на 49 років, тобто назавжди…

  2. А нащо аж на 49 років?То ж Смітюх 100 років жити і ще й керувати в такому віці не буде.Ще Янукович віддавав Крим в оренду Росії на такий період…

  3. Продумали хлопцi це все..рокiв 25 тому..прийшов момент..вiйна..людей кожний день просять прийти вjддати шану бiйцям,,якi захищали землю.вiддали свое життя.
    Питання,,чию землю,,чие майно ,чие життя вони захищали ..Державного скоро не буде..Деякi ,
    В ,обхjд всjх законiв , прибирають до своiх рук все,,але надiюсь.що iм окоротять зухвалiсть..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X