Чиновники мерії вислухали ковельчан з інвалідністю

05.02.2021 12:04

Ковельський міський голова Ігор Чайка запросив до розмови керівників та представників громадських організацій, які опікуються людьми з інвалідністю – «Спарта», «Реабілітаційний центр», «Добродія в дії». До спілкування долучились його заступниця Наталія Маленицька та начальниця управління соціального захисту населення виконавчого комітету Софія Сагаль.

Ігор Чайка каже, що такі зустрічі – добра нагода почути з перших вуст про проблеми і допомогу, якої потребують люди цієї категорії, – повідомляє Ковельська міська рада.

Присутні акцентували, що необхідно активізувати роботу комітету доступності, який має особливу увагу звернути на безпечність і зручність пандусів, адже вони часто є нефункціональними. Тож у названому комітеті неодмінно мають працювати візочники. 

Також прозвучала думка, що має бути сформована карта доступності міста. Піднімалось чимало питань, що стосуються соціального захисту, фінансування громадських організацій.

Присутні зацікавлені, щоб у Ковелі з’явилась зона відпочинку для неповносправних людей, де б вони могли займатись улюбленими видами спорту, проводити своє дозвілля.

Міський голова резюмував, що усі озвучені питання будуть систематизовані, їх вивчать та опрацюють відповідні структурні підрозділи виконавчого комітету.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.