Чиновники мерії вислухали ковельчан з інвалідністю

05.02.2021 12:04

Ковельський міський голова Ігор Чайка запросив до розмови керівників та представників громадських організацій, які опікуються людьми з інвалідністю – «Спарта», «Реабілітаційний центр», «Добродія в дії». До спілкування долучились його заступниця Наталія Маленицька та начальниця управління соціального захисту населення виконавчого комітету Софія Сагаль.

Ігор Чайка каже, що такі зустрічі – добра нагода почути з перших вуст про проблеми і допомогу, якої потребують люди цієї категорії, – повідомляє Ковельська міська рада.

Присутні акцентували, що необхідно активізувати роботу комітету доступності, який має особливу увагу звернути на безпечність і зручність пандусів, адже вони часто є нефункціональними. Тож у названому комітеті неодмінно мають працювати візочники. 

Також прозвучала думка, що має бути сформована карта доступності міста. Піднімалось чимало питань, що стосуються соціального захисту, фінансування громадських організацій.

Присутні зацікавлені, щоб у Ковелі з’явилась зона відпочинку для неповносправних людей, де б вони могли займатись улюбленими видами спорту, проводити своє дозвілля.

Міський голова резюмував, що усі озвучені питання будуть систематизовані, їх вивчать та опрацюють відповідні структурні підрозділи виконавчого комітету.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.