Депутат каже, що його ганьбить мізерна сума, яку влада виділяє на дітей-сиріт

26.12.2022 15:31
На фото – Микола Печенюк

На сесії Ковельської міської ради депутати одноголосно затвердили Програму надання у 2023 році одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, які позбавлені батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.

Наступного року таких сиріт, яким виповниться 18 років, у територіальній громаді буде 15. На них влада загалом виділяє 27 150 гривень, тобто по 1 810 гривень на кожного. Така невелика сума викликала невдоволення депутата від політичної партії «Сила і честь», підприємця Миколи Печенюка.

Невже ми не можемо дати їм по 10 тисяч [гривень]?! Не треба мені пояснювати. Послухайте! Дайте мені одну дитину, я її сам забезпечу 10 тисяч, якщо ви не в силі забезпечити. І ще бізнесмени візьмуть і дадуть по 10 тисяч. І не позорте мене, як депутата, двома тисячами – сиротам на 18 років!

– апелював до мера міста Микола Печенюк

А голова депутатської фракції ВО «Свобода» Валерій Черняков дорікнув владі, що як виділяти під час війни матеріальну допомогу чиновника мерії на півтора мільйона гривень, то це дозволяється, а дітям-сиротам збільшити суму допомоги – ні.

Валерій Черняков – у центрі

Я поясню, якщо треба, Валерій… Ніхто не заважає додати потім

– відповів на зауваження міський голова Ігор Чайка
Секретар міської ради Оксана Багнова та міський голова Ігор Чайка

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

 1. Ніхто не заважає Вам допомогти сироті. Оберіть собі дитину-сироту і дайте їй грошей стільки, скільки хочете і скільки Вам не шкода. Сказали- зробили! НАзивається це адресною допомогою. І не треба свою благодійність виносити на загал і піаритись на цьому.

  1. Чувак ти певно з тих 114 дармоїдів що премійку собі підрізали, або з тих кого наламали на ремонті міськради на 15000000 грн. От й лижеш сідниці хазям своїм.

  2. Микола зробіть як написано в Біблії “Що робить права рука нехай не знає ліва” вибачте може не дослівно.Майбахам Микола ти свого в голову не вкладеш

 2. Микола такий патріот що може допомагати усім дітям ковельської громади!

 3. Допомагати дітям-сиротам -. почесна справа. А от отримувати премії чиновникам міської ради під час війни – велика підлість!

  1. Навпаки за героїчне сидіння а кабінетах та сумлінне висиджування гемор*ю. Треба цих кабінетних бійців і бійцінь нагородити медалями та присвоїти звання ” Почесних гемороє*носців”. Ну й відповідно премію видати. Без них ніяк

 4. партія сила і честь( слабість і безчестя) тільки таким чином і піариться. Це їх метод роботи. а за кулісами нагло грабують місто, працевлаштовуються на дурняк самі і тягнуть за собою доньок, друзів, алкашів, які потім проголосують за цю партію безчестя

 5. Микола сказав за себе, і показав тим сам, що готовий зробити, як підприємець, а міські програми повинні не відставати від окремого депутата!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *