Депутат міської ради наполягає на вибаченні від мера міста

21.06.2020 о 09:15 · 2 хв читання
Олег Кіндер

Обранець громади повторно надіслав лист Ковельському міському голові, щоб той вибачився перед ним.

21 січня 2020 року Володимир Косцьов’ят надіслав меру міста Олегу Кіндеру офіційний лист з пропозицією принести йому вибачення щодо спроб відправити його, депутата Ковельської міської ради, на примусове лікування до психіатричної лікарні за депутатську діяльність, яка міському голові не подобається.

Нагадаю, Вам було запропоновано до кінця робочого дня 21 січня 2020 року, а саме до 18 год. 00 хв. записати і розмістити, як відеозвернення, так і текстове повідомлення на офіційному сайті Ковельської міської ради Волинської області, в якому особисто попросити вибачення у мене і всіх мешканців Ковеля за неетичну поведінку і некоректні висловлювання (звинувачення) в мою сторону і, в моєму обличчі, інших людей – моїх виборців

– зазначає депутат

Як вказує Володимир Косцьов’ят, на жаль, лист з такою пропозицією до сьогоднішнього дня залишився без відповіді.

Тому, дотримуючись здорового глузду, через шість місяців після першого звернення повторно пропоную Вам публічно принести вибачення переді мною за Ваші особисті спроби відправити мне до психіатра, образи моєї честі і гідності, за фактичні дії, поведінку, які перешкоджання моїй депутатській діяльності

– йдеться у листі

Володимир Косцьов’ят пропонує Олегу Кіндеру до 28 червня 2020 року записати, як відеозвернення, так і текстове повідомлення та розмістити на офіційному сайті Ковельської міської ради, в якому особисто попросити вибачення у нього та всіх мешканців Ковеля за неетичну поведінку і некоректні висловлювання (звинувачення) в його, Косцьов’ята, сторону за здійснення перешкоджання депутатській діяльності.

Нагадаємо, 24 грудня 2019 року на початку засідання депутатської комісії Ковельської міської ради з комунальних питань її голова Геннадій Кіндер вніс до порядку денного заяву щодо поведінки депутата Володимира Косцьов’ята, який одразу ж почав допитуватися: «у чому вона заключається» і «чому заяву нікому не роздали»? Тоді з президії вийшов міський голова Олег Кіндер і, звертаючись до депутатів, запропонував відправити Косцьов’ята на обстеження до лікарів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X