Депутатам вручили Почесні грамоти міської ради

25.08.2020 о 09:42 · 1 хв читання

З нагоди Дня Незалежності України у Ковелі на сходах міської ради відбулись урочистості, які в офіційній програмі святкових заходів дивним чином не були передбачені, та й у неділю, 23 серпня, у місті влада відмовилася від урочистого підняття Державного Прапора, хоча в районі така патріотична церемонія пройшла.

24 серпня на ганку «Білого» дому секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк вручила Почесні грамоти міськради та подяки міського голови Олега Кіндера, який на урочистості не прийшов.

Отож, за досягнуті успіхи, активну громадську роботу, участь у житті міста, особистий внесок у його розвиток та з нагоди 29-ї річниці Незалежності України Почесні грамоти міської ради отримали її депутати – Олег Коцура, Святослав Степанюк, Ігор Ткачук, а також майстриня вишивки Ніна Габрилевич та голова правління благодійного фонду Івана Омелянюка «Майбутня Волинь – Україна» Галина Голубович.

Подяками міського голови відзначено ковельчан: Олександра Геча, Тимофія Грицана, Романа Дідицького та Василя Кравчука.

Від імені обласної влади Віра Федосюк вручила Почесну грамоту Волинської облдержадміністрації трактористу ремонтного житлово-комунального підприємства №1 Віктору Панасюку та подяку голови ОДА – операторці котельні підприємства теплових мереж «Ковельтепло» Наталії Панечко.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X