Депутати Ковельської міськради розглянули майже 150 питань

23.09.2021 17:59

Сьогодні, 23 вересня, відбулась дванадцята сесія Ковельської міської ради.

На початку засідання депутати озвучили ряд запитів і звернень. Традиційно більшість з них стосувались  благоустрою міста. Йшлося про ремонт прибудинкових територій, облаштування зелених зон у різних мікрорайонах міста, доріжки від ліцею №3 до другого корпусу цього закладу, обмежувача руху біля десятого ліцею, оновлення пішохідних переходів, про нові підходи до обрізки дерев, – повідомляє міськрада.

Усі запити та звернення передані у секретаріат міської ради для подальшого опрацювання. Обранці громади у визначений законодавством термін отримають відповіді на порушені ними питання.

На сесії було розглянуто понад 150 питань порядку денного. Депутати внесли зміни до бюджету територіальної громади. Зокрема, місто отримало додатково 3,5 млн грн на ремонт доріг: по півтора мільйона на капітальний ремонт провулку Шевченка та вулиці Заводської та 500 тис. грн  — на реконструкцію вулиці Відродження.  Загалом у нинішньому році на дороги з державного бюджету Ковелю надійшло 17 млн 200 тис. грн.

Понад 450 тис. грн держава передала громаді на придбання житла для дітей-сиріт. Крім того, депутати затвердили бюджетний регламент Ковельської міської територіальної громади.

На сесії погоджено внесення змін до Програм – соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля;  охорони навколишнього природного середовища в місті Ковелі; висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування на 2019-2021 роки, розвитку земельної реформи в м. Ковелі на 2019-2021 роки. 

Було розглянуто понад 100 питань, що стосуються регулювання земельних відносин та містобудування. Це – надання дозволів на складання проєктів землеустрою з відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, індивідуальних гаражів, садівництва, затвердження проєктів землеустрою, договорів оренди землі, її власності та прав користування тощо. 

Взято до відома інформації про роботу управління соціального захисту населення та територіального центру соціального обслуговування.

Також депутати прийняли звернення до керівництва держави щодо забезпечення законодавчих змін, які дозволять створити додаткові джерела наповнення місцевих бюджетів та стосовно врегулювання ситуації щодо росту вартості енергоносіїв.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.