Депутати міської ради прийняли 120 земельних рішень

28.01.2021 17:14

Сьогодні, 28 січня, відбулась четверта сесія Ковельської міської ради.

Як інформує міськрада, на пленарному сесійному засіданні було розглянуто майже 150 питань, з них 120 – стосуються регулювання земельних відносин. Така їх велика кількість обумовлена тим, що ще у жовтні минулого року не відбулась чергова сесія міської ради. Варто зауважити, що усі рішення були проголосовані. 

На сесії затверджено місцеві програми – розвитку парків міста Ковеля та реформування і розвитку житлово-комунального господарства.

Підтримали депутати і Положення про постійні комісії міської ради. Погодили утворення віддалених робочих місць управління «Центр надання адміністративних послуг» та затвердили графіки їх роботи і прийому громадян.

Обранці громади звільнили від орендної плати суб’єктів господарювання, які не працювали з 8 по 24 січня. У рішенні зазначено:

Тимчасово звільнити від сплати орендної плати суб’єктів господарювання, які орендують приміщення комунальної власності і які, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, не працюють у зв’язку з карантином

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.